HP-15S-EQ1032NT 1 haftalık deneyimlerim

Bthaa

Decapat
Yer
Windows 11
1 hafta önce aldığım HP 15S-EQ1032NT laptop gerçekten canavar. İçinde 250 GB SSD var ve 8 GB RAM var. Açılış hızı en fazla 2 saniye yazma ve okuma hızı çok hızlı. 2 tane USB portu olması biraz kötü olmuş ama USB çoğaltıcı alarak çoğaltabilirsiniz, laptop çok ince ve rahatlıkla taşınıyor. Oyun olarak denediğim oyunlar Minecraft, GTA 4, Assetto Corsa, lfs, CS:GO, Valorantve Zula gibi oyunları Full grafiklerde en az 70 FPS aldım. Alacaklara tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık değerleri nedir?

1 hafta önce aldığım HP 15S-EQ1032NT laptop gerçekten canavar. İçinde 250 GB SSD var ve 8 GB RAM var. Açılış hızı en fazla 2 saniye yazma ve okuma hızı çok hızlı. 2 tane USB portu olması biraz kötü olmuş ama USB çoğaltıcı alarak çoğaltabilirsiniz, laptop çok ince ve rahatlıkla taşınıyor. Oyun olarak denediğim oyunlar Minecraft, GTA 4, Assetto Corsa, lfs, CS:GO, valorantve Zula gibi oyunları Full grafiklerde en az 70 FPS aldım. Alacaklara tavsiye ederim.

2 saniye açılış derken hocam?

1 hafta önce aldığım HP 15S-EQ1032NT laptop gerçekten canavar içinde 250 GB SSD var ve 8 GB RAM var açılış hızı en fazla 2 saniye yazma ve okuma hızı çok hızlı 2 tane USB portu olması biraz kötü olmuş ama USB çoğaltıcı alarak çoğaltabilirsiniz, laptop çok ince ve rahatlıkla taşınıyor. Oyun olarak denediğim oyunlar Minecraft GTA 4 Assetto Corsa lfs CS:GO Valorant Zula gibi oyunları Full grafiklerde en az 70 FPS aldım alacaklara tavsiye ederim.

Özelliklerini yazmayı unutumuşum pardon.
250 GB SSD 8 GB RAM AMD Ryzen 3 AMD Radeon ghraphıcs.

Sıcaklık değerleri nedir?

10-15 oyundayken 30-40
2 saniye açılış derken hocam?

Açılış süresi.

Özelliklerini yazmayı unutumuşum pardon.
250 GB SSD 8 GB RAM AMD Ryzen 3 AMD Radeon ghraphıcs.

10-15 oyundayken 30-40

Açılış süresi.

Hocam gerçekten çok ciddi bir yanlış anlaşılma var sanıyorum. 2 saniye açılış hızı imkansıza çok yakın. Sıcaklık değerlerinizde öyle. 10 derece çalışan herhangi bir teknolojik cihaz yok boşta.

Geri
Yukarı