HP 15S-EQ2005NT laptop alınır mı?

Bütçe
6500-8500

Eso300

Centipat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar, HP 15S-EQ2005NT bu laptopu almayı düşünüyorum. Bu fiyatlara önerebileceginiz laptop var mı? Bütçe maksimum 8.5k.

Standart, günlük işler için uygun. Alınabilir.

Bir HP kullanıcısı olarak ben memnunum çevremden de olumsuz bir cevap almadım ev işleri ufak tefek oyunlar film tarzı gibi şeylere rahatlıkla yeter.

Hepinize teşekkür ederim, internette inceleme videosu bulamayınca bir de sizlere sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir HP kullanıcısı olarak genellikle soğutma fanı alltan havayı alacak şekilde dizayn ediliyor altına destek koyarak hava alığını açık bırakıyorum keza ısınınca performanstan kırpmalar yapar ısınır fakat bunu tolere edebiliyor kucakta fazla kullanınca bacağım hissediyor sıcaklığı genel olarak bu laptoplarda olan bir şeydir keza altına fan soğutucuları takılıyor bütçen yeterse alabilirsin.

Bir HP kullanıcısı olarak genellikle soğutma fanı alltan havayı alacak şekilde dizayn ediliyor altına destek koyarak hava alığını açık bırakıyorum keza ısınınca performanstan kırpmalar yapar ısınır fakat bunu tolere edebiliyor kucakta fazla kullanınca bacağım hissediyor sıcaklığı genel olarak bu laptoplarda olan bir şeydir keza altına fan soğutucuları takılıyor bütçen yeterse alabilirsin.
Merhaba satın aldım şuan için memnunum bende.

Geri
Yukarı