HP 1JJ98AA 27" monitör nasıldır?

1 ay sonra falan babamın monitörünü alacağım monitör bu.
Ekranı büyük ve 1080p olduğu için istiyorum sadece. Benim monitörüm 900p ve 19 ınc çok küçük.
Fakat büyük olanda da sıkıntı 60Hz olması benimki 75Hz. 60Hz rahatsız etmez değil mi?

60 Hz bazı insanları rahatsız edebiliyor. Ben 75 ile 60 arasındaki farkı kolayca anlıyorum ama 75'in üstünün benim için bir önemi yok. Mümkünse 75 Hz daha iyi olur eğer farkı gözle anlayan biriyseniz. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla babanızda da alacağınız monitör varmış. Onun bilgisayarında bir test edin isterseniz monitörü. Hoşunuza giderse alın.

60 Hz bazı insanları rahatsız edebiliyor. Ben 75 ile 60 arasındaki farkı kolayca anlıyorum ama 75'in üstünün benim için bir önemi yok. Mümkünse 75 Hz daha iyi olur eğer farkı gözle anlayan biriyseniz. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla babanızda da alacağınız monitör varmış. Onun bilgisayarında bir test edin isterseniz monitörü. Hoşunuza giderse alın.

Evet gözle fark ediliyor ama alışabilir miyim bilmiyorum. Babam monitörü verecek ben aynısından almayacağım. Bir de 60Hz rahatsız etse de almak zorundayım çünkü bendeki o kadar küçük ki rahatsız oluyorum.

Eski monitörü atmayacaksanız, bir süre kullanın. Baktınız rahatsız ediyor, eski monitörü bağlarsınız. Benim monitör 17" civarı bir şeydi. Sizinki yine iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı