HP 22X 6ML40aa alınır mı?

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Bir gün önce 1500TL'ye LG 24GN650-B monitörü sipariş vermiştim, daha önce 24 inç bir monitör deneyimim oldu kısa zaman için ve çok büyük geldi. Başlıkta ki monitör inç olarak istediğim kısımda. 144Hz 1ms FreeSync özelliki monitör alınır mı? İncinin küçük olması benim için + fakat özellikleri, ghosting sorunu ya da herhangi bir sorunu var mıdır? Teşekkürler.

Valorant, LoL gibi oyunlar da oynuyorum yeri geliyor film de izliyorum. Her şey için yani kısaca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek iyi değil, TN panel olduğunu hatırlıyorum. Şu an ki monitörünüzde kalmanız daha iyi olur.

Arkadaşlar halen küçük inçli bir monitör arıyorum. Yardımcı olabilecek varmı acaba?
144hz olması şart değil daha düşük hz değerlerine de sahip olabilir. Çok bir monitör takıntım yok, çok iyi olmasını beklemiyorum ama küçük bir monitör arıyorum. 20inçten düşük olmalı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar halen küçük inçli bir monitör arıyorum. Yardımcı olabilecek varmı acaba?
144hz olması şart değil daha düşük hz değerlerine de sahip olabilir. Çok bir monitör takıntım yok, çok iyi olmasını beklemiyorum ama küçük bir monitör arıyorum. 20inçten düşük olmalı.
Bütçe?

1600x900 değil, 11ms tepki süresi ve 60hz ve bunun üzerine 1700TL maalesef. Şuan LG 24GN650-B kullanıyorum 144hz 1ms 1920x1080 ve 1500TL nasıl o fiyatlara çııyor o monitörler anlamış değilim. Ekranı büyük geliyordu fakat yavaş yavaş alışıyorum gibi. Güzel bir şey de bulamadım küçük ekranlı. Teşekkür ederim ilgin için @seko83

1600x900 değil, 11ms tepki süresi ve 60Hz ve bunun üzerine 1700TL maalesef. Şu an LG 24GN650-B kullanıyorum 144Hz 1ms 1920x1080 ve 1500TL nasıl o fiyatlara çııyor o monitörler anlamış değilim. Ekranı büyük geliyordu fakat yavaş yavaş alışıyorum gibi. Güzel bir şey de bulamadım küçük ekranlı. Teşekkür ederim ilgin için @seko83

O modeli biz forumda zaten öneriyoruz hocam, o modelde kalın.

Model ile alakalı bir sorunum yok gayet güzel fakat bundan önce küçük monitörler kullandığım için kısa sürede alışamadım. Şimdi yeni yeni alışıyorum böyle devam.

Geri
Yukarı