HP 250 G6 Laptop RAM yükseltme

Bütçe
en fazla 250TL yada 300TL verebilirim oda en fazla

crylord

Kilopat
Daha fazla  
Attığım SS'lerde bilgisayarın bilgileri var (eğer farklı bir bilgi daha gerekiyorsa yazın onu da atarım).

RAM'i yükseltmek istiyorum ancak 4 GB DDR4 CL15 1.2v RAM bulamıyorum. Tükendi yazıyor ya da girdiğimde CL değeri 17 gözüküyor. Lütfen yardım edin belli çözümlere açığım. Mesela olan RAM'i satıp direk 8 GB almak gibi bütçem en fazla.

Şu an sahip olduğum RAM'in aynısını da aradım ama onu da bulamadım bu arada :/ (PC'nin 8 GB RAM'i olmasını istiyorum fazlasına gerek yok şu anlık)

Dosya Ekleri

• dxdiagke.jpg
    dxdiagke.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 140
  • ramke bilgike.jpg
    ramke bilgike.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 136
  • ramke bilgike 2.jpg
    ramke bilgike 2.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 126
8 GB'lik laptop RAM'i alın.

atmışım zaten 2.ss
Öncelikle her zaman kendi model RAM'inizi almanız en iyisidir. Şu anda sizin ile aynı model RAM bulamadım ancak 2. el ararsanız daha iyi olabilir.

RAM kodunuz: ADATA Memory AO1P24HC4U1-BQWS

Bu model RAM'den bulamazsanız sağlam markadan DDR4 2400MHz RAM arayın.

Zaten aynısını alsanız bile uyum sorunu olabilir. Bu durumda tavsiyem Kit ya da mevcutu satıp tek 8 GB almanız.

• DDR4
  • 2400 MHz
  • SODIMM belleklere bakacaksınız

Sizin için filtreleme yaptım:

Uyarı: High Level'dan uzak durun!

Bütçeniz varsa 16 GB bunu öneririm:

Bütçenizi şimdi gördüm. Bunu alın:

Mevcut RAM ile çalışmaz ise mevcut olanı söküp satınız.

Son düzenleme:
Zaten aynısını alsanız bile uyum sorunu olabilir. Bu durumda tavsiyem Kit ya da mevcutu satıp tek 8 GB almanız.

• DDR4
  • 2400 MHz
  • SODIMM belleklere bakacaksınız

Sizin için filtreleme yaptım:

Uyarı: High Level'dan uzak durun!

Bütçeniz varsa 16 GB bunu öneririm:

Bütçenizi şimdi gördüm. Bunu alın:

Mevcut RAM ile çalışmaz ise mevcut olanı söküp satınız.
çok teşekkürler tam attığınız linkde 8 gb ram araştırırken 2 ram arasında kalmıştım onlardan birini attınız onu direk alıyorum ozaman xD
Öncelikle her zaman kendi model RAM'inizi almanız en iyisidir. Şu anda sizin ile aynı model RAM bulamadım ancak 2. el ararsanız daha iyi olabilir.

RAM kodunuz: ADATA Memory AO1P24HC4U1-BQWS

Bu model RAM'den bulamazsanız sağlam markadan DDR4 2400MHz RAM arayın.
yardımınız için teşekkürler

Çok teşekkürler tam attığınız linkde 8 GB RAM araştırırken 2 RAM arasında kalmıştım onlardan birini attınız onu direk alıyorum o zaman xD.

Yardımınız için teşekkürler.

Hocam aynı laptopa sahibim RAM olarak ne yaptınız sorununuz çözüldü mü bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam aynı laptopa sahibim RAM olarak ne yaptınız sorununuz çözüldü mü bilgi verirseniz sevinirim.
8 gb ramı aldım diğer 4 gb ramı çıkardım baya iyileşti laptop rahatladı şimdide ısınma sorunu var onuda vakumlu soğutucu ile çözdüm şuan durum iyi internet açıp aynı anda oyun oynayabiliyorum ram yetersizliğinden olan bazı oyunlarda kötü performans veriyordu oda yükseldi baya tabi laptop ekran kartı falan filan kötü olduğu için hala iyi değil de rami yükseltince kötünün iyisi oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı