Çözüldü HP 250G6 Sürücüleri Nereden İndirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akatshix

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
İntel HD Graphics 520
İşlemci
AMD Radeon R5 M330
Merhaba biz bir bilgisayarcıya gittik (amacımız fanların temizlenmesi ve termal macundu) adam bilgisayarı açarken biz arkadaşımla format attığımızı da söyledik. Adam Aygıt Yöneticisi'ni açtı ve aşağıda göstereceğim driverların eksik olduğunu söyledi. Ben bunu HP'nin kendi sitesinden indirmeye kalktığımda tahmini 3 dakika bekleyiniz falan diyor. Ben 10 dakikada 20 dakikada bekledim bu kısım açılmıyor. Ben bu driverları başka nereden indirebilirim?

1674597909692.png

1674577741067.png

Çözüm
Aşağıdaki adımları uygulamanı isteyeceğim.

1- İndirmiş olduğun kurulum dosyasına sağ tıklayıp "Klasöre ayıkla" de. Böylelikle bir klasör oluşacaktır.

2- O aygıt yöneticisindeki bilinmeyen aygıta sağ tıklayıp aşağıdaki yolu izle:
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver > Disketi Var... > Gözat..."

3- Bir dosya seçme ekranı gelecektir. Oradan 1. adımda ayıkladığımız klasörün içerisindeki drivers\x64 konumunda bulunan esif_manager.inf dosyasını seçip "Aç > Tamam > Sonraki" diyerek kurulumu başlat.

4- Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.
İlk olarak Chipset sürücüsü kurup deneyin.

İlk olarak chipset sürücüsü kurup deneyin.

Kaptan indiriyorum da başka bir yönte mde var mı ve ben tam hatırlamıyorum Intel'imin ekran kartı olduğunu.

Deneyip yazarsınız hocam. Olmazsa Donanım Kimliği atın.

Deneyip yazarsınız hocam. Olmazsa Donanım Kimliği atın.
Kaptan ben kurdum yeniden de başlattım bir şey olmadı farklı bir şey mi yapıcaz?

Kaptan ben ne olur ne olmaz diye aygıt yöneticisine girdim.

1674599411840.png

Sadece bu kalmış bunu nasıl indireceğiz?

Biraz rahatsız ettim ama kusura bakmazsınız umarım .c

Son düzenleme:
Dediğim gibi Donanım Kimliğini atın. Buna göre bakılır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı