HP 500b mt için anakart önerisi

Kadiranac

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım HP 500b Mt anakartım arızalı (h-iG41-uatx rev 1.1) buna uygun anakart önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bilgisayarım HP 500b Mt anakartım arızalı (h-IG41-uatx rev 1.1) buna uygun anakart önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bütçe ne kadar hocam? O kasaya ASRock G41M-VS3 anakart almıştım. Öndeki USB ve ses kabloları yetişmedi, SATA kabloları yetişmedi, işlemci soğutucusu ile egzoz fanı çakıştı. Değişik bir kasa o. Intel'in anakartları ve sanıyorum ki kare biçimindeki anakartlar kasaya uyacaktır.

Bütçem 400 civarı. Doğrudur hocam Esonic G41CPL 775 pin mATX anakartı buldum. Uyumlu olur mu sizce sorun yaşar mıyım? İşlemcim Intel.

Hocam sıfır almayın, yılların anakartları onlar. Ben o kasa nezdinde değil de başka kasaya geçtiğinizde yenilemenizi öneririm. Sisteminizi tam olarak bilmiyorum yalnız?
LGA 775 ise bunu önerebilirim GİGABYTE G41 COMBO DDR2-DDR3 LGA775 ANAKART - Q8400 İŞLEMCİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor satıcıya sorarsınız kasama uymazsa geri gönderebilir miyim diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı