HP 500B MT PC'den bir kısa bir uzun ses geliyor

ROOT_X

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler Technopat Ailesi size bir kaç sorum olucak hp 500b mt bir masaüstü bilgisayar var elimde sorun şu bilgisayarı açılış tuşuna basıyorum ve iki uyarı sesi geliyor 1 kısa 1 uzun bunun anlamı nedir? Ben işlemcide bir sorun olduğunu düşünmekteyim. İşlemci INTEL E6700 3.2 GHZ 2MB 1066MHZ 775PIN bunun bir üstünü alsam taksam çalışır mı? Sizden bu konuda yardım istiyorum. 2 Ram var önerileriniz bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler Technopat Ailesi size bir kaç sorum olucak hp 500b mt bir masaüstü bilgisayar var elimde sorun şu bilgisayarı açılış tuşuna basıyorum ve iki uyarı sesi geliyor 1 kısa 1 uzun bunun anlamı nedir? Ben işlemcide bir sorun olduğunu düşünmekteyim. İşlemci INTEL E6700 3.2 GHZ 2MB 1066MHZ 775PIN bunun bir üstünü alsam taksam çalışır mı? Sizden bu konuda yardım istiyorum. 2 Ram var önerileriniz bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.
Merhaba kardeşim.
Aynı pc bende de var. Ve ne tesadüf bende aynı sorunu yaşadım. :)
Çözümü ise; ilk olarak RAM 'lerin tam oturduğundan emin ol. Biraz daha bastır.
Ikinci olarak; RAM ve RAM slotlarını tek tek dene sonrasında sorun çözülecektir. Ben bu şekilde çözdüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı