HP 86D5 anakart NVMe SSD destekliyor mu?

dalton01

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 GB NV1 M.2 2280 NVMe
Anakart
HP 86D5
Herkese merhaba,
HP Pavilion 15EC0001NT bir laptopum var SSD yetmiyor yeni bir SSD almak istiyorum fakat NVMe desteği olup olmadığını anlayamadım.
SSD yuvası görsel.

Whats-App-Image-2022-07-19-at-22-59-34-1.jpg

Anakart modeli görsel (CPU-Z)

Screenshot-93.png

Almak istediğim NVMe SSD.
Laptop üzerindeki mevcut SSD görsel (128 GB)

Whats-App-Image-2022-07-19-at-22-59-34.jpg

SSD üzerinde metal plaka var çıkartamadım arasına ince süngerden izolasyon malzemesi gibi bir şey yapıştırmışlar sertçe sökersem çıkarabilirim, o yüzden ön yüzünün fotoğrafını çekemedim.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
HP Pavilion 15EC0001NT bir laptopum var SSD yetmiyor yeni bir SSD almak istiyorum fakat NVMe desteği olup olmadığını anlayamadım.
SSD yuvası görsel.

Eki Görüntüle 1456758

Anakart modeli görsel (CPU-Z)

Eki Görüntüle 1456759

Almak istediğim NVMe SSD.
Laptop üzerindeki mevcut SSD görsel (128 GB)

Eki Görüntüle 1456763

SSD üzerinde metal plaka var çıkartamadım arasına ince süngerden izolasyon malzemesi gibi bir şey yapıştırmışlar sertçe sökersem çıkarabilirim, o yüzden ön yüzünün fotoğrafını çekemedim.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

HP Pavilion Gaming - 15-ec0001nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği sabit sürücü kısmına bakın NVMe yazıyor yüksek ihtimalle değil eğer bu bilgi doğruysa ama zaten HP'nin sitesi NVMe destekliyor.

HP Pavilion Gaming - 15-ec0001nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği sabit sürücü kısmına bakın NVMe yazıyor yüksek ihtimalle değil eğer bu bilgi doğruysa ama zaten HP'nin sitesi NVMe destekliyor.

İstediğiniz NVMe SSD'yi alabilirsiniz iyi günler.

Geri
Yukarı