HP 8860 kasaya kule tipi soğutucu uyar mı?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
İşlemci 94 dereceleri görüyor. Kule tipi soğutucu al stok fan ile bu sıcaklık normal dediler. Lakin işlemcim, kasam ve anakartla uyumlu mu ya da nelere dikkat edeceğim bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? (HP hazır kasa almıştım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 94 dereceleri görüyor. Kule tipi soğutucu al stok fan ile bu sıcaklık normal dediler. Lakin işlemcim, kasam ve anakartla uyumlu mu ya da nelere dikkat edeceğim bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? (HP hazır kasa almıştım.)

Stok fanla bu derece normal değil.

1685132882686.png

Kullandığım soğutucu

Son düzenleme:
Stok fanla bu derece normal değil.

Eki Görüntüle 1794810

Kullandığım soğutucu
FIFA 23 full ayarlarda bu dereceleri görüyorum. Şu anda boşta 60 derece.

Sığmıyor yani anladığım kadarıyla. Ne yapmamı önerirsiniz? Kasayı değiştirsem, anakart ve psu özel tasarım dediler yeni alman lazım onları dediler. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Farklı bir kasaya anakart yuvaları uyar mı emin değilim. Ama dedikleri gibi, anakart değişirse PSU da değişmesi gerekir çünkü farklı kablo kullanılıyor bu anakart için. Bu tür marka hazır sistemleri bundan dolayı önermeyiz hiç. Kasa'da önden veya yandan temiz hava girişi için fan veya delik var mı?

Sığmıyor yani anladığım kadarıyla. Ne yapmamı önerirsiniz? Kasayı değiştirsem, anakart ve psu özel tasarım dediler yeni alman lazım onları dediler. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Buna soğutucu sığsa bile fayda etmez, hatta daha kötü yapar, hava sirkülasyonu iyice bozulur. Kasayı büyütmek daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı