HP A8 Laptop İyi mi?

mehmet çağatay

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu bilgisayar yeni çıkacak oyunları da çalıştırır mı? En çok sorulardan birisi de gta v ve arma 3 gibi oyunları oynatır mı? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Link:

Hp Laptop A8 2.5/12gb Ram 1tb Hdd 3gb Ekran Karti 441 - n11.com

Eğer sizin önerdiğini bilgisayarlar varsa linkini yazar misiniz? Gerçekten çok sevinirim istediğim özellikler;

8 veya 16 gb ram

2.50 veya 3.00 ghz işlemci i7 i5 olabilir

2gb 256 bit işlemci

Marka olarak acer hariç hepsi olur neden acer istemiyorsun diye sorarsanız sağlam değil...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hp tavsiye etmem çıtkırıldım bilgisayarlardan.Bazıları der teknik servis çok iyiydi hemen kabul ettiler der.Ancak hp 1 milyocudaki hassas oyuncaklar gibi bozuluyor veya ısınıyor.Adam sana üst model veriyor eskisinin yerine ancak ne farkeder sadece göz boyama o yüzden Hp tavsiye etmem ancak yinede sana kalmış

Şu önyargılarınızı bir kenara atın. HP sıcaklık sorununu Pavilion 15 modelinde çözmüş. Ayrıca yeni nesil ekran kartı ve işlemciler çok düşük güçte çalıştıkları için sıcaklık daha da düşmüş oluyor. Bu cihazı ben kullanıyorum. Mstar oyununda şimdiye kadar cihazın ısındığını görmedim. Solda fanlı hava çıkışı için geniş boşluk var. Normal kullanımda fanın çalıştığını hiç görmedim ona rağmen sıcaklık linkteki resim gibi. Mstar oyununa geçtiğimde fan yavaşça ve sessizce çalışıyor. LİNK

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı