HP alınır mı?

309999

Hectopat
HP'yi internette okuduğumda dandik falan diyorlar. Bilgili kişiler yorum yapabilir mi acaba?
HP notebook alınır mı? Isınma falan hala var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP'yi internette okuduğumda dandik falan diyorlar. Bilgili kişiler yorum yapabilir mi acaba?
HP notebook alınır mı? Isınma falan hala var mı?

2 Tane HP notebook kullandım. 1 tanesini 3 sene 2.sini 5 sene kullandım. 1 seneden sonra sıkıntı çıkarmaya başlıyor. Özellikle bataryası berbat çok kısa sürede bitti. Koydukları fanlar da keza öyle çok çabuk sıkıntı çıkarmaya başlıyor. 2.notebook'da ETS 2, PUBG Lite, BF4 oyunlarını oynadım aşırı ısınma problemi yapmadı. Fakat yine de HP bulaşma leş yani.

Kullandım. Kullandığım model X9Z21EA +4GB upgrade yaptım. Kullandığım dönem Adana'da yaşıyordum. Yazın oranın sıcağıyla birleşince elinizi klavyeye koymak istemezsiniz. Hava sıcak olmadığı zamanlar daha az ısınıyor ama yine de uzun süreli kullanımlarda elinizi rahatsız eder. Sonuç olarak ısınıyor. En azından benim kullandığım model öyleydi.

Kullandım. Kullandığım model X9Z21EA +4GB upgrade yaptım. Kullandığım dönem Adana'da yaşıyordum. Yazın oranın sıcağıyla birleşince elinizi klavyeye koymak istemezsiniz. Hava sıcak olmadığı zamanlar daha az ısınıyor ama yine de uzun süreli kullanımlarda elinizi rahatsız eder. Sonuç olarak ısınıyor. En azından benim kullandığım model öyleydi.
2 Tane HP notebook kullandım. 1 tanesini 3 sene 2.sini 5 sene kullandım. 1 seneden sonra sıkıntı çıkarmaya başlıyor. Özellikle bataryası berbat çok kısa sürede bitti. Koydukları fanlar da keza öyle çok çabuk sıkıntı çıkarmaya başlıyor. 2.notebook'da ETS 2, PUBG Lite, BF4 oyunlarını oynadım aşırı ısınma problemi yapmadı. Fakat yine de HP bulaşma leş yani.
Teknik servis ve satış sonrası hizmetleri berbat. Dediğiniz donanımsal sorunlar hala geçerli birçok modelde.
Peki ya Dell?

Modele bağlı. ASUS'un her modeli sorunlu değil. Oyuncu laptopları gayet kaliteli fikrimce. MSI daha da kaliteli. Dell ekonomik bir tercih.

Dell ekonomik değil bence aksine ASUS ekonomik. Her modeli sorunlu olmayabilir fakat bana gelen şu an kullandığım beni hayattan bezdirdi. SSD'de takılmıyor. Güya marka olacaklar. Dell kalite demektir.
Gayet memnunum alınır.

Benim istediğim bu peki ya hiç ısınma, ölü pixel, ışık sızması vb sorunlar oluyor mu? Benim İstediğim: HP Pavilion 15-CS3008NT i5-1035G1 8GB DDR4 RAM 512GB SSD NVIDIA® GeForce® MX250 15.6

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı