HP anakart alınır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi HP anakart alınır mı? Bir sorun çıkartır mı?

HP Pro 3500 kasasının anakartı olan (Foxconn 2abf) anakartını kullanıyorum PCI bölümünde RX 6400 12 GB RAM i7 3770 işlemci bulunuyor yaklaşık 6-7 senedir bu sistemi kullanıyorum hiçbir tamire götürmedim 1 kere götürdüm o da format attırmak için.

HP Pro 3500 kasasının anakartı olan (Foxconn 2abf) anakartını kullanıyorum PCI bölümünde RX 6400 12 GB RAM i7 3770 işlemci bulunuyor yaklaşık 6-7 senedir bu sistemi kullanıyorum hiçbir tamire götürmedim 1 kere götürdüm o da format attırmak için.
Bana gelecek olan kasada hp pro 3500 sisteme gtx 750 ti gelecek işlemcide i7 3770 ortalama ısı değerleri ne?

Bana gelecek olan kasada HP Pro 3500 sisteme GTX 750 Ti gelecek işlemcide i7 3770 ortalama sıcaklık değerleri ne?

Sıcaklık değerleri normal diyebilirim ben işlemcimin termal macununu aldığımdan beri yenilemedim yük altında 70 derece oluyor ekran kartım fazla güç çekmediğinden fazla ısınmıyor 70'i bile görmedi.

Son bir sorum daha olacak bildigim kadarıyla kasası küçük bu sistemin bu kasa 750 Ti sıgar mı?

RX 6400 PowerColor modelini kullanıyorum internetten fotoğraflarına bakabilirsiniz gayet rahat bir şekilde sığdı 750 Ti o kadar büyük olduğunu sanmıyorum rahatlıkla sığar hatta R7 240 da kullandım bu kasayla sanırım aynı boyuttalar.

RX 6400 PowerColor modelini kullanıyorum internetten fotoğraflarına bakabilirsiniz gayet rahat bir şekilde sığdı 750 Ti o kadar büyük olduğunu sanmıyorum rahatlıkla sığar hatta R7 240 da kullandım bu kasayla sanırım aynı boyuttalar.
Alacagım model çift fan o yüzden aklıma takıldı sığıp sıgmayacagı

Bu arada konumu cevapladığın için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı