HP Compaq Home kasaya LGA775 anakart önerisi

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim Foxconn anakartım bozuldu aşağıda fotoğrafı var. RAM slotunun içindeki tel kırıldı o yüzden 2 GB RAM ile kullanmak zorunda kalıyorum. Bu da benim işlerimi halletmemde zorluk çıkartıyor. Aşağıda kasayı da belirttim. Bu anakartın yerine ve kasaya tam uyabilecek anakart var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 8875599102002.jpg
    8875599102002.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 21
  • foxconn-2a8c.jpg
    foxconn-2a8c.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba arkadaşlar. Benim Foxconn anakartım bozuldu aşağıda fotoğrafı var. RAM slotunun içindeki tel kırıldı o yüzden 2 GB RAM ile kullanmak zorunda kalıyorum. Bu da benim işlerimi halletmemde zorluk çıkartıyor. Aşağıda kasayı da belirttim. Bu anakartın yerine ve kasaya tam uyabilecek anakart var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

775 soket anakartların sıfrını bulamazsınız.
İkinci elde bakabilirsiniz.
Anakartınız standar Micro ATX bir anakart bu standartta bir anakart kasaya olacaktır.
775 soketlerde DDR3'te var DDR2 de elinizdeki RAM ne ise ona uygun anakart bakın.

775 soket anakartların sıfrını bulamazsınız.
İkinci elde bakabilirsiniz.
Anakartınız standar Micro ATX bir anakart bu standartta bir anakart kasaya olacaktır.
775 soketlerde DDR3'te var DDR2 de elinizdeki RAM ne ise ona uygun anakart bakın.

Elimdeki RAM'ler DDR3 RAM'lar buna göre bakacağım o zaman. Bir de ne kadara bulabilirim acaba?

Geri
Yukarı