HP deskjet 1280 nasıl kurulur?

mwmert

Centipat
Daha fazla  
Yazıcıyı kuramıyorum internette videoları var ama İngilizce hepsi hiçbir şey anlamadım. Yazıcının resmini bıraktım.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 52
İnternete marka ve modelini yazarak sonuna "driver" ekle ve driverını indir her şey kurulunca yazıcını kullanmayı dene

Driver ini indirdim ama kurulum yapmak için exe dosyası yok sadece birkaç dosya var basınca da açılmıyorlar
HP Deskjet 1280 Printer Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği şunu kurun. Daha sonra yazdırma işleminizde o yazıcı çıkacaktır. Deneme amaçlı ctrl+p yapıp printer kısmından yazıcınızın ismini görürseniz olmuştur.
yazıcıyı gördüm ama sürücü yok diyor sürücü de kurulmuyor
HP Deskjet 1280 Printer Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği şunu kurun. Daha sonra yazdırma işleminizde o yazıcı çıkacaktır. Deneme amaçlı ctrl+p yapıp printer kısmından yazıcınızın ismini görürseniz olmuştur.

Driver ini indirdim ama kurulum yapmak için exe dosyası yok sadece birkaç dosya var basınca da açılmıyorlar

Linke tıkla ve Tüm sürücüler kısmına tıklayıp indir de açılan sayfada biraz bekle kendisi zaten indirecek direk exe olarak

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı