HP DeskJet 2710 boş kağıt basıyor

berkeist

Hectopat
Yazıcım başlıktaki gibi boş kağıt basıyor. İllallah ettim artık bu yazıcının sıkıntılarıyla uğraşmaktan. Yok kartuşum bitti yok boş kağıt basıyorum. İlgilenmeyince tribe gidiyor sanki. Önemli dosya basmam gereken vakitlerde de yarı yolda bırakıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Yazıcım başlıktaki gibi boş kağıt basıyor. İllallah ettim artık bu yazıcının sıkıntılarıyla uğraşmaktan. Yok kartuşum bitti yok boş kağıt basıyorum. İlgilenmeyince tribe gidiyor sanki. Önemli dosya basmam gereken vakitlerde de yarı yolda bırakıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Ya kartuşları bitmiştir ya da kartuşların baskı yapan kısımları donmuştur. Dolu olduğundan eminseniz baskı yapan bölümleri sıcak suda bir süre bekletip deneyiniz.

Kartusları sıcak suya atmak elektronik devreye hasar verir vakum aparatı alıp havasını almanız lazım.
12 senedir bu işi yapıyorum tutturmuşsunuz bir vakut aparatı gidiyorsunuz. Ağzı donmuş kartuşa vakum aparatı ne yapsın. Ben vakum makinesiyle 0,6-0,8 bar ile açamıyorum vakum aparatı anasıl açacak.

12 senedir bu işi yapıyorum tutturmuşsunuz bir vakut aparatı gidiyorsunuz. Ağzı donmuş kartuşa vakum aparatı ne yapsın. Ben vakum makinesiyle 0, 6-0, 8 bar ile açamıyorum vakum aparatı anasıl açacak.

Agzı donmus olan kartusa vakum aparatı ile havasını alıp yazılımından baslık temizleme modunda gayete rahat açılıyor kartuslara suya atınca elktronik devre hasar gorüyor bunu ekoset gibi kartus dolduran kanalar bile soyluyor bu konularda senden daha cok bilgili oldugum kesin.

Geri
Yukarı