HP DeskJet D1560 sürücü yazılımı kurulurken çıkan hata nedir?

lewiN_90

Zeptopat
Daha fazla  
hata.JPG

Arkadaşlar HP DeskJet D1560 yazıcım var. Driverlarını kurarken böyle bir hata çıktı. İlk başta umursamadım, kuruluma devam ettim. Kurulum bittikten sonra yazıcı çıktı almamaya başladı. Zar zor bir şeyler yaptım çıktı çıkarıyor ama çok nadir. Hatta belki de çıktı çıkarıyor bile denilemez. Boş kağıdı alıyor, geri veriyor. Sizce bu kurulumda çıkan hatadan dolayı mıdır? Ben öyle düşünüyorum. Öyleyse de bunun bir çözümü var mıdır?

/Local/temp klasöründe LOG dosyası var mı?

Bana kalsa hepsini kaldır/sil (programları, klasörleri, sürücüleri ve temp klasörünü)
HP Smart uygulamasını kurmaya çalış.

/Local/temp klasöründe LOG dosyası var mı?

Bana kalsa hepsini kaldır/sil (programları, klasörleri, sürücüleri ve temp klasörünü)
HP Smart uygulamasını kurmaya çalış.
Hayır. Belirttiğiniz adreste LOG diye bir dosya bulamadım.

HP Smart uygulaması HP DeskJet D1560 cihazı ile uyumlu mudur efendim?

Eki Görüntüle 2159805

Arkadaşlar HP DeskJet D1560 yazıcım var. Driverlarını kurarken böyle bir hata çıktı. İlk başta umursamadım, kuruluma devam ettim. Kurulum bittikten sonra yazıcı çıktı almamaya başladı. Zar zor bir şeyler yaptım çıktı çıkarıyor ama çok nadir. Hatta belki de çıktı çıkarıyor bile denilemez. Boş kağıdı alıyor, geri veriyor. Sizce bu kurulumda çıkan hatadan dolayı mıdır? Ben öyle düşünüyorum. Öyleyse de bunun bir çözümü var mıdır?
Öncelikle kurduğunuz sürücüleri denetim masasından kaldırın. İndirdiğiniz dosyayı winrar yardımı ile klasöre çıkartı seçin ve aygıt yöneticisinden elle kurulum yapın. Bunu yaparken sücüleri otomatik yükleme kapalı olsun.

Geri
Yukarı