HP DHE 8004 sahte mi?

Barisvedoc

Hectopat
Yer
İnegöl/Bursa
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Bütçe sıkıntım yüzünden bu kulaklığı aldım fakat kafama bir soru takıldı. Bu kulaklığa dair hiçbir sitede bir şey bulmadım sadece internet satıcılarında sahte olduğunu düşünüyorum var ve 7.1 diye satıyorlar. Açıkçası buna dikkat etmedim HP olduğu için aldım kutusunda da zaten stereo yazıyordu. Satıcıya sorduğumda baskı hatası dedi ve USB girişli tüm kulaklıkların 7.1 olduğunu söyledi. Ek olarak da 7.1 olarak yapılandırmayı denedim sadece stereo vardı.

Bütçe sıkıntım yüzünden bu kulaklığı aldım fakat kafama bir soru takıldı. Bu kulaklığa dair hiçbir sitede bir şey bulmadım sadece internet satıcılarında sahte olduğunu düşünüyorum var ve 7.1 diye satıyorlar. Açıkçası buna dikkat etmedim HP olduğu için aldım kutusunda da zaten stereo yazıyordu. Satıcıya sorduğumda baskı hatası dedi ve USB girişli tüm kulaklıkların 7.1 olduğunu söyledi. Ek olarak da 7.1 olarak yapılandırmayı denedim sadece stereo vardı.

Ses yerine sağ tıklayıp Windows Sonic'i açın ardından YouTube'a 7.1 test yazıp açın bunlar olmadıysa çakma muhtemelen.

Ses yerine sağ tıklayıp Windows Sonic'i açın ardından YouTube'a 7.1 test yazıp açın bunlar olmadıysa çakma muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan test ettim ve her şey gayet yolunda gibi ama bu 7.1 olayını hiç kullanmadığım için hissiyatını da bilmiyorum arka ses iki taraftan da geldi ve right ve left Surround sesleri tam arkadan gelmedi ama ama merkezden gelmediği belliydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan test ettim ve her şey gayet yolunda gibi ama bu 7.1 olayını hiç kullanmadığım için hissiyatını da bilmiyorum arka ses iki taraftan da geldi ve right ve left Surround sesleri tam arkadan gelmedi ama ama merkezden gelmediği belliydi.

Muhtemelen ses kalitesi iyi olmadığından size çakma geldi sorun yok gibi duruyor.

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. 7.1 olayı gerçek mi ve 95 desibel şiddeti olduğunu biliyorum. Bu şiddet yeterli mi? Deneyimlerini benimle paylaşabilir misin ?

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. 7.1 olayı gerçek mi ve 95 desibel şiddeti olduğunu biliyorum. Bu şiddet yeterli mi? Deneyimlerini benimle paylaşabilir misin?

Ses şiddeti bana yeterli geldi hatta birçok şeyde kulaklığın sesini kısıyorum dışarıya ses veriyor. Mikrofonu iyi sesi karşıya çok güzel iletiyor. 7.1 olayına gelirsek ben hissediyorum ses çevresel geliyor daha önce kullanmadığım için hissettim direkt. Ama sen farklı bir 7.1 kulaklık kullandıysan farklı gelebilir. Yani kısacası memnunum hala kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı