HP Dizüstü bilgisayar alınır mı?

Bütçe
10000-12000

sedatpekmez

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende HP Pavilion Gaming var. Bu forumda bir konu açtım. ASUS mu HP mi yoksa Acer mi diye oy kullanımı da açmıştım 70 civarı kişi HP Pavilion demişti ASUS'u yerden yere vurdular. Acer'i övdüler ama HP Pavilion daha iyi dediler bende HP Pavilion 3050 Ti'lı modeli aldım alalı 1 hafta oldu henüz ve soğtuması performansı gerçekten mükemmel. Çok mutluyum. Sonra ise HP Pavilion aldığıma dair bir kullanıcı performans yorumlarımı yaptım insanlar Modern Warfare 2019 gibi bir oyunda RTX modu açıkken ve her şey ultrada iken 80 100 arası FPS aldığıma inanmadı bende bunu açıkça paylaştım bazılar bön bön kaldı öyle :D yani bu forumdaki bazı insanların bir tarafı farklı beyinleri farklı oynuyor hocam amacım kesinlikle Türk markalarını kötülemek değil. Fakat ülkemiz teknoloji konusunda global çaptan geride kaldığı için Excalibur ve Monster gibi ürünler alacağıma giderim bir dünya markası HP - Acer - MSI - ASUS gibi markaları alırım dedim ve bunlar üzerinden bir anket açtım HP aldım çok da memunum size de tavsiye ederim HP'nin tüm ürünlerini çünkü kulaklığını mousesini ve birçok HP ürünü kullandım bir gün bile üzmedi beni :)

Geri
Yukarı