Yenilenmiş dizüstü bilgisayar alınır mı?

Nyaa

Hectopat
***Outlet yenilenmiş (doa) ürünü***
Benzeri şeyler yazan dizüstü bilgisayar alınır mı?
Garantili oluyorlar ama ne gibi bir sıkıntı yaşarım alırsam? Normal fiyatından daha ucuza sahip olabiliyoruz?

Bilgisayarın kondisyonu hakkında bir bilgin olmadan alacaksın büyük ihtimalle, arkanda duracak bir siteden al ki sıkıntı yaşarsan iade etme şansın olsun.

2. el oluyor bir manada.
Acaba diyor insan hani garantili falan ya , acaba kar eder miyim?
Bilgisayarın kondisyonu hakkında bir bilgin olmadan alacaksın büyük ihtimalle, arkanda duracak bir siteden al ki sıkıntı yaşarsan iade etme şansın olsun.
Sizinde dediğiniz gibi.
Bilsem, test edebilsem alabilirdim. Şuan vazgeçtim teşşekkür ederim yazdıklarınız için.

Acaba diyor insan hani garantili falan ya , acaba kar eder miyim?

Sizinde dediğiniz gibi.
Bilsem, test edebilsem alabilirdim. Şuan vazgeçtim teşşekkür ederim yazdıklarınız için.
Kar edebilirsin ancak 2. el olduğu için kozmetik problemler de olabilir.

Kar edebilirsin ancak 2. el olduğu için kozmetik problemler de olabilir.

Kozmetik hiç dert etmiyorum. Performans sorunu, ürünün bozuk çıkıp iade kabul etmeyip elimde patlaması, tarzı olaylar korkutuyor.
Örnek olarak şu ürünü almak istiyorum ama korkutuyor.
.

Kozmetik hiç dert etmiyorum. Performans sorunu, ürünün bozuk çıkıp iade kabul etmeyip elimde patlaması, tarzı olaylar korkutuyor.
Örnek olarak şu ürünü almak istiyorum ama korkutuyor.
.
Dostum haklısın çok güzel alet uygun fiyat ama satıcı ne kadar güvenilir seri sonu yazmışlar ama DOA olmasın falan gibi sorular sorulabilir.

Dostum haklısın çok güzel alet uygun fiyat ama satıcı ne kadar güvenilir seri sonu yazmışlar ama doa olmasın falan gibi sorular sorulabilir.

Sorulmuş sorularda var. Yenilenmiş ürün yazıyor. Doa yazmıyor ama aralarında bir fark var mıdır?
Hiç bilmiyorum. Soru sordan yazdım. Bakalım cevap alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı