HP Eliteboom 8480P laptopa harici ekran kartı takmak

mehmetemintopuz4

Zeptopat
Daha fazla  
Eski bir HP eliteboom 8480P'ye sahibim ve boşa gitmesini istemedigimden harici ekran kartı takmaya karar verdim. Fakat nasıl takılacağına dair hiçbir bilgiye sahip degilim. RX470'e uygun bir aparat ve PSU öneriniz var mı? Ve beni bilgilendirebilir misiniz? Simdiden yardım eden herkese teşekkür ediyorum.

Eski bir HP eliteboom 8480P'ye sahibim ve boşa gitmesini istemedigimden harici ekran kartı takmaya karar verdim. Fakat nasıl takılacağına dair hiçbir bilgiye sahip degilim. RX470'e uygun bir aparat ve PSU öneriniz var mı? Ve beni bilgilendirebilir misiniz? Simdiden yardım eden herkese teşekkür ediyorum.
Harici GPU'lar, Thunderbolt™ 3 veya evrensel seri veri yolu tip-C (USB-C) bağlantı noktalarına sahip dizüstü bilgisayarlarla uyumludur; çünkü bunlar, eGPU için gerekli bant genişliğini ve güç dağıtımını sağlar. Google sonucu.

Harici GPU'lar, Thunderbolt™ 3 veya evrensel seri veri yolu tip-C (USB-C) bağlantı noktalarına sahip dizüstü bilgisayarlarla uyumludur; çünkü bunlar, eGPU için gerekli bant genişliğini ve güç dağıtımını sağlar. Google sonucu.
Bende thunderbolt yok usb ile olur anca peki pci express yuvası onerin varmı uygun yollu eski laptopa cok harcamak istemiyorum da o yüzden.

Bende thunderbolt yok usb ile olur anca peki pci express yuvası onerin varmı uygun yollu eski laptopa cok harcamak istemiyorum da o yüzden.
Type-c portu yok gözüküyor sitesinde? laptopda olduğuna emin misiniz. Ayrıcı external gpu bağlamak için kullanılan şeyler pahalı olması lazım. Mantıklı değil o açıdanda zaten.

Bir güç kaynağı, aparat ve ekran kartı parasına APU bir laptop alsanız daha iyi performans alırsınız.

Type c -usb donüsturucu kullancaktim
Arkadaş eksik bilgi vermiş. Type-C olması yeterli değil. Thunderbolt destekli bir Type-C olması gerek direkt Type-C'den ekran kartını bağlayabilmek için.
Aparatın linki varmı hocam
Bu olması lazım. Ama kendi laptopınızda bir kontrol edin önce Wi-fi kartının girişi aynı mı diye.

Arkadaş eksik bilgi vermiş. Type-C olması yeterli değil. Thunderbolt destekli bir Type-C olması gerek direkt Type-C'den ekran kartını bağlayabilmek için.

Bu olması lazım. Ama kendi laptopınızda bir kontrol edin önce Wi-Fi kartının girişi aynı mı diye.

OEM Riser V008s Plus Altın Pci-express X1 X16 Mining 008s Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu olmaz mı?

Bunları hiç bilmiyorum harici ekran kartı olarak nasıldır. Bunları mining için kullanıyorlar. Ekran kartından tam verim alınabilir mi emin değilim. Ama fiyat olarak ucuz olduğu için ilk önce bu denenebilir yani.

Şimdi açıp baktım kendi laptopıma. Bunun girişinden laptopta yok. Laptopta mini Pcie denen giriş var, Wi-Fi kartının takıldığı. Bu riser ise normal Pcie x1 girişi. Yani şundan alıp risera bunu bağlamak gerekiyor.

@mehmetemintopuz4 şöyle yani, videosunu da buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı