HP EliteDesk 800 G1 Ekran Kartı Takviyesi

MustafaHyl

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Maden Mühendisi
Elimde bir bilgisayar var ve bu bilgisayara ekran kartı alıp oyun amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Fakat anakart üzerinde bir şey fark ettim, güç kaynağı 250W ve anakarta bağlantısı çok küçük bir kablo ile yapılmış. Bu ana karta yüksek bir PSU takılabilir mi? Hangi ekran kartını almam uygun olur?
Bilgisayar özellikleri linkte mevcut. (HP EliteDesk 800 G1 SFF İ7 4. nesil işlemcili versiyonu)
HP Müşteri Desteği ile irtibat kurun | HP® Müşteri Desteği

Anakart görüntüsü ekte mevcut. Bu anakart için güç kaynağı ve ekran kartı öneriniz varmı?

Yok mu yardımcı olacak birisi. Buna uygun PSU bulabilirmiyim yoksa anakartımı değiştirmem gerekiyor.

Elimde bir bilgisayar var ve bu bilgisayara ekran kartı alıp oyun amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Fakat anakart üzerinde bir şey fark ettim, güç kaynağı 250W ve anakarta bağlantısı çok küçük bir kablo ile yapılmış. Bu ana karta yüksek bir PSU takılabilir mi? Hangi ekran kartını almam uygun olur?
Bilgisayar özellikleri linkte mevcut. (HP EliteDesk 800 G1 SFF İ7 4. nesil işlemcili versiyonu)
HP Müşteri Desteği ile irtibat kurun | HP® Müşteri Desteği

Anakart görüntüsü ekte mevcut. Bu anakart için güç kaynağı ve ekran kartı öneriniz varmı?

Yok mu yardımcı olacak birisi. Buna uygun PSU bulabilirmiyim yoksa anakartımı değiştirmem gerekiyor.
Konu kilitlensin lütfen.

Dosya Ekleri

• s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    428,7 KB · Görüntüleme: 182
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı