HP ENVY 15-k202nt Nasıldır?

Arkadaşın önerdiği modeldeki ekran kartı pek Battlefield'a gitmez. 850M fena bir kart değil ama 860M veya 960M alman daha iyi olur bu ekran kartlı modelleri bir düşün.

LENOVO Ideapad y5070 432245 Multimedia Notebook serisi modeller en ucuz fiyatları ile pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell...

MONSTER® ABRA A5 V5.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Victor Gamer G702 Serisi

Fiyatı biraz daha yükseltirsen MSI'ın da 960M 860M modelleri var ama senin sorduğun laptopun fiyatına göre önerdim.

Arkadaşın önerdiği modeldeki ekran kartı pek Battlefield'a gitmez. 850M fena bir kart değil ama 860M veya 960M alman daha iyi olur bu ekran kartlı modelleri bir düşün.

LENOVO Ideapad y5070 432245 Multimedia Notebook serisi modeller en ucuz fiyatları ile pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell...

Victor Gamer G702 Serisi

Fiyatı biraz daha yükseltirsen MSI'ın da 960M 860M modelleri var ama senin sorduğun laptopun fiyatına göre önerdim.

Victor Gamer G702 Serisi

Peki benim paylaştığım hp kasar mı sence bf 3-4de

Ultrada oynatmaz 850M. Yüksek ayarlarda oynayabilirsin ayrıca arkadaşın dediği gibi oyun bilgisayarı alman daha iyi olur bilgisayarı alırken soğutmasına da dikkat et.

Yani illa oyun bilgisayarımı Olmalı Lenovo veya ASUS laptoplar 3-4bin civarı fiyatlı iş görmez mi bide internetten almak istemiyorumda teknoloji marketlerinde satılan oyun Bilgisayarları var mı?

HP bir oyun bilgisayarı için iyi değil.
Önerebileceğin bilgisayar markaları var mı

Lenovo al çok sağlam bende g50-70 var oyun bilgisayarı değil ama oyun bilgisayarından farksız .

DELL 7548-T50W161C 15,6 inç Core i7-5500U 2,4 GHz 16 GB 1 TB Windows 8.1 Notebook Notebook media markt mağazalarında bulabilirsin , biz teknolojik aletlerimi oradan alıyoruz sorunsuz hepsi. Zaten bu bilgisaayrla aynı özelliklere sahip. DELL kesinlikle al. HP bozulduğunda servis sorun çıkartır , çalışan söyledi . Bende HP alacaktım .

Arkadaşlar niye şu DELL 7548-T50W161C 'yi öneriyorsunuz ? Sahip olduğu ekran kartıyla adam Battlefield 4 oynayamaz zevk alarak. Ayrıca ekranı full hd değil. 3200 Lira gibi bir para verip HD ekran ve BF4 low'da falan açıcak bir bilgisayar alıcak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı