HP Firması Teknisyenleri

Evet. HP laptopların ısınması ile ilgili çok şikayetler okumuştum. Yeni çıkan modellerde bu sorunu çözmüşler gibi duruyor. Çünkü babama aldığım T6N61EA modeli gayet iyi. Isınma sorunu yok.
D4M76EA modelini kullanıyorum oyun açınca fanı çıkışın önündeki şeyleri baya ısıtıyor.
Yok be arkadaşımda yeni cihazları var, oda ısınmaz belki diye aldı. Bende ucuz diye HP W7S98EA aldım internette takılırım sadece diye ama normal kullanımda bile klavye kısmı ateş ediyor.

aHR0cHM6Ly93d3cubGFwdG9wbWFnLmNvbS9pbWFnZXMvdXBsb2Fkcy80NDcxL2cvaHAtMTV0LXctZzA3LmpwZw==.jpg

Herhangi bir sebepten dolayı hata yapıp da şu model dizüstünden alan arkadaşlar içini açarken dikkat etsin. Şarj yuvası Allah'a emanet duruyor. Fan ve havalandırma yuvası arasında hiçbir yalıtım yok. Neyi nereye üflediği belli değil. Bataryanın altındaki tırnaklar ve menteşe yuvaları inanılmaz kırılgan. Nasıl bir mühendislik hatasıdır bu ben anlamadım. Kendilerine versek onlar da açamaz her iddiasına varım.

Tozunu almıştım bi 1 yıl önce. Denemek için televizyona bağlayıp 1080p 60 FPS bol hareketli video açtım. Video bittiğinde "q,w,a,s,e" tuşları adeta ateş ediyordu. Düşündüm ve "Ula zamanında ben bu laptop ile saatlerce MTA, ETS 2 nasıl oynardım." " Sol bileğim hâlâ acıyor." -Güray.

Yok be arkadaşımda yeni cihazları var, oda ısınmaz belki diye aldı. Bende ucuz diye HP W7S98EA aldım internette takılırım sadece diye ama normal kullanımda bile klavye kısmı ateş ediyor.

Garip bir durum. Babam 1 senedir kullanıyor. Hemde aktif kullanıcıdır. Şikayetini duymadım. Kendimde arada bakıyorum. Bir sorun var mı diye. Hiç görmedim. Kasa temizliği ve termal macunlara dikkat ederseniz sorunu azaltmış olursunuz.

Garip bir durum. Babam 1 senedir kullanıyor. Hemde aktif kullanıcıdır. Şikayetini duymadım. Kendimde arada bakıyorum. Bir sorun var mı diye. Hiç görmedim. Kasa temizliği ve termal macunlara dikkat ederseniz sorunu azaltmış olursunuz.
Sence burada konulara çözüm yazan bir insan bu dediklerini bilmiyor olabilir mi?:ROFL:

Benim bilgisayarım alev atıyor ben de oyun oynarken içecek ısıtıcı diye kullanıyorum.
Şu sıralar kış olduğu için ısınıyor olması iyi bir şey zaten. Kışlık bilgisayarlar üretiyor HP. Kışın hem kullanacaksın ve ısınacaksın. Yazın kullanmalık değil.

Eki Görüntüle 272580

Herhangi bir sebepten dolayı hata yapıp da şu model dizüstünden alan arkadaşlar içini açarken dikkat etsin. Şarj yuvası Allah'a emanet duruyor. Fan ve havalandırma yuvası arasında hiçbir yalıtım yok. Neyi nereye üflediği belli değil. Bataryanın altındaki tırnaklar ve menteşe yuvaları inanılmaz kırılgan. Nasıl bir mühendislik hatasıdır bu ben anlamadım. Kendilerine versek onlar da açamaz her iddiasına varım.

O laptopu 2-3 defa açtım. Bir arkadaşındı. Sorun Wireless modulünün, mavi ekran verdirmesiydi. Yani açılabiliyor, yavaş yavaş açmanızda yarar var tabi.

Ayrıca köfte-ekmek ilişkisi. Parana göre. 1000 TL'ye ne mühendislik bekliyorsunuz, sorması ayıp.:ROFL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı