HP G212-4L35V nasıldır ?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Nisan ayları gibi bir masa üstü bilgisayar almayı planlıyorum. Aklımdaki ilk model HP G212-4L35V özellikleri bana cazip geldi ( işlemci hariç).Intel Pentium 3.10 GHz, 500 GB sabit disk,4 GB DDR3 RAM, Anakart H61 Chipset, 2 GB AMD RADEON HD 8350 ekran kartı. Sizce nasıl? Bana cazip geldi. İkinci model ise PRO2000. Özellikleri AMD ATHLON X4 740 3.20 GHz, AMD RADEON HD 8510 ekran kartı, 4 GB RAM ve 500 GB sabit disk. Sizce hangisini almalıyım? Alırsam ne kadar beni idare eder? Çünkü ben bu sistemle CoD GHOSTS ve BF4 gibi oyunları oynamayı planlıyorum. Online oynarken de kasmasa iyi olur. Bu arada bu oyunları en az orta grafik ayarlarıyla oynamayı planlıyorum.

Seçtiğin iki sistem de ne Battlefield 3 ne de Call of Duty: Ghosts oynatabilecek yeterlilikte. İlkinin ekran kartı HD 8350, soldan ikinci rakam 3. 1 ila 9 arasında sıralamanın en altında yani. İkinci sistemdeki ekran kartı ise HD 8510. Al birini vur ötekine. Kısacası bu sistemlerle oyun oynayabilmen tamamen mucize. Tavsiyem eğer yapabiliyorsan kendi bilgisayarını topla. Ama ne yap et bu iki PC’den de uzak dur. Son olarak ekran kartlarını da GB miktarına göre değerlendirme.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı