HP G6 laptop alınır mı?

efebaritt

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle;
Merhaba.

Linkini vereceğim laptop hakkında birkaç sorum var cevaplarsanız çok sevinirim 🙂.

Hp G6 i5 2. el notebook Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

1.Hangi oyunları kaldırır (örneğin: LoL, Garry's Mod, CS:GO)?
2.Sıkıntı çıkaran yönleri var mı? Önceden sahip olan kişiler yazabilir.
Aslında ben oyun oynamayı sevmeyen birisiyim o yüzden oyun açısından bakmıyorum almaya ama arada sırada canım sıkılınca lol,gta:sa nın online hali mta yı oynatabilse yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle;
Merhaba.

Linkini vereceğim laptop hakkında birkaç sorum var cevaplarsanız çok sevinirim 🙂.

Hp G6 i5 2. el notebook Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

1.hangi oyunları kaldırır (örneğin: LoL, Garry's Mod, CS:GO)?
2.sıkıntı çıkaran yönleri var mı? Önceden sahip olan kişiler yazabilir.
Aslında ben oyun oynamayı sevmeyen birisiyim o yüzden oyun açısından bakmıyorum almaya ama arada sırada canım sıkılınca LoL, GTA: Sanın Online hali MTA'yı oynatabilse yeter.

Çok bilgi verilmemiş ama araştırdığımda i5 2.nesil olduğunu gördüm internetteki testlerine baktığımda 30-40 FPS'i 3-4 yıl önce LoL de verebiliyormuş fakat oyunlarında güncelleme aldığını varsayarsak ve ürünün 4 GB olduğunu ele alırsak kesinlikle sizi tatmin edecek bir oyun performansına sahip olamazsınız.

Açıklama kısmında detaylar yazıyor. LOL gibi oyunda düşük ayarda 30-50 FPS arasında değerler alırsın. 4 GB RAM günümüz için yetersiz. Oyun ve tarayıcıda arada takılmalar yaratabilir. Kısaca genel olarak listelenen oyunları oynayabilirsiniz. Eski hp G62 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Fakat bu fiyat bandında daha iyi özelliklere sahip bilgisayarlar bulunabilir.

Açıklama kısmında detaylar yazıyor. LoL gibi oyunda düşük ayarda 30-50 FPS arasında değerler alırsın. 4 GB RAM günümüz için yetersiz. Oyun ve tarayıcıda arada takılmalar yaratabilir. Kısaca genel olarak listelenen oyunları oynayabilirsiniz. Eski HP G62 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Fakat bu fiyat bandında daha iyi özelliklere sahip bilgisayarlar bulunabilir.

Ek olarak RAM takabilirim en azından biraz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı