HP G6 Laptop Crysis 3 Oynatır mı?

Madem biliyorsun en azından 25 fps alcağını da neden 800x600 de bile oynamaz diyosun. Yanlış bilgi veriyorsun . Hem ister inan ister inanma ben o ayarlarda oynadım. Adamla dalga geçer gibi 800x600 diyorsun kardeşim oynatır hemde güzelce oynatır sen takma kafana. bak dediğimi anlamışsın 720 1080 de demekki anlaşılmışım.
:D o 720 p 1080 p olmuyor işte. 1280x720 diyeceksin ona. Film izlerken 720 p film izledin mi hiç? İzlememişsin belli ki. 720 p demek hd demek. Full hd demek 1080 p demek. Yani sen hd mi oynuyorsun 1280x720 de? Çok ilginç. 720 p full hd nin bir altı oluyor.
Son olarak 800x600 olayını ben söylemedim
Sercan Yeşil arkadaşımız söyledi. Yorumlara iyi bak. Hangi yorumu kim atmış ona göre cevap ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
1366 x 768 çözünürlükteki monitörde 1080p oyun oynamak ha :) Güldürdün beni. Sen önce çözünürlükleri bir öğren ondan sonra gel.

Aynı PC'den bende de var masaüstünde sağ tıkla değiştirilebilir grafiklere gel ordancrysisi seç yüksek performansa ayarla. Sorunun çözülücektir. PES 13'ü ben 60 FPS sabit aldım highta 1080 p de. Crysis'i low 1080 p 30-40 FPS orta ayarda 108OP'de 20-25 FPS aldım gölge detayı lowda aa kapalı iken. Gayet zevkini alırsın lowda.

- - - Güncellendi - - -

Sana da çok güldüm youtube'a yazsaydın amd readon 7670 crysis diye görürdün yok bir de açmasın intel hd 4000 bile lowda 720 p de 25 FPS veriyor.

Yok öyle bir dünya.

Oyunu ilk yüklediğimden itibaren değiştirilebilir grafiklerden maksimum performansta çalışıyor bir iki defa kapatıp girdim hiç bir değişiklik olmadı belki sorun bundan kaynaklanıyordur. http://u1309.hizliresim.com/1f/1/s4qh4.png

Kardeşim ekran kartın aktif durum da değil şuanda. Onboard ekran kartını kullanıyorsun. Gerçi hani nerede şu crysis 3 ü high ta oynayan arkadaş. Hani nerede o hd 4000?

Bu da PES 2013ü 2 saat oynadıktan sonra ki sıcaklık değerleri. Isınma sorunu var mı ?

s4ukj.png

Biraz daha ısınırsa TJMAX değerini geçip kapanır zaten laptop. Çok yüksek sıcaklıklar bunlar. PES 2013'de daha böyle yapıyorsa bir de Crysis 3 falan açmaya kalksan demek ki nükleer reaktör gibi ısınacak laptop. Crysis 3'ü oynayan arkadaş soğutma kulesi kullanıyor sanırım laptopta.

Biraz daha ısınırsa TJMAX değerini geçip kapanır zaten laptop. Çok yüksek sıcaklıklar bunlar. PES 2013'de daha böyle yapıyorsa bir de Crysis 3 falan açmaya kalksan demek ki nükleer reaktör gibi ısınacak laptop. Crysis 3'ü oynayan arkadaş soğutma kulesi kullanıyor sanırım laptopta.

Ha ha ha :D bittim yoruma. Benim demeye çalıştığım işte buydu. Pes bile oynyamazken crysis 3 oynatır o laptop diyen arkadaşlar nerede? İşlemci 3 ila 8 derece daha ısınsaymış kapanırmış zaten.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı