HP G6 Laptop Crysis 3 Oynatır mı?

o 720 p 1080 p olmuyor işte. 1280x720 diyeceksin ona. Film izlerken 720 p film izledin mi hiç? İzlememişsin belli ki. 720 p demek hd demek. Full hd demek 1080 p demek. Yani sen hd mi oynuyorsun 1280x720 de? Çok ilginç. 720 p full hd nin bir altı oluyor.
Son olarak 800x600 olayını ben söylemedim
Sercan Yeşil arkadaşımız söyledi. Yorumlara iyi bak. Hangi yorumu kim atmış ona göre cevap ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
1366 x 768 çözünürlükteki monitörde 1080p oyun oynamak ha Güldürdün beni. Sen önce çözünürlükleri bir öğren ondan sonra gel.

Yok öyle bir dünya.

Kardeşim ekran kartın aktif durum da değil şuanda. Onboard ekran kartını kullanıyorsun. Gerçi hani nerede şu crysis 3 ü high ta oynayan arkadaş. Hani nerede o hd 4000?

Bu da PES 2013ü 2 saat oynadıktan sonra ki sıcaklık değerleri. Isınma sorunu var mı ?

Biraz daha ısınırsa TJMAX değerini geçip kapanır zaten laptop. Çok yüksek sıcaklıklar bunlar. PES 2013'de daha böyle yapıyorsa bir de Crysis 3 falan açmaya kalksan demek ki nükleer reaktör gibi ısınacak laptop. Crysis 3'ü oynayan arkadaş soğutma kulesi kullanıyor sanırım laptopta.

Ha ha ha bittim yoruma. Benim demeye çalıştığım işte buydu. Pes bile oynyamazken crysis 3 oynatır o laptop diyen arkadaşlar nerede? İşlemci 3 ila 8 derece daha ısınsaymış kapanırmış zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…