HP G62 Isınma ve Aniden Kapanma Sorunu

Daha fazla  
HP G62 laptopumda windows 8 işletim sistemi kullanıyordum, daha sonra bilgisayarcıya verdim format atması için, win 10 olmadığı için 7 atıcağını söyledi kabul ettim, bilgisayar geldi her şeyi tamam fakat CS GO, LoL gibi oyunlara girdiğimde işlemci sıcaklığı birden 50'den 80'e yükseliyor ve 2 dakika sonra bilgisayar kendini kapatıyor, termal macunu değiştirdiğini söyledi bilgisayarım bana lazım bilişim öğrencisiyim düzenli olarak visual studio programını kullanıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı laptop var bende de sakın bu şekilde zorlama temizliğini yaptır, yoksa benimki gibi ekran kartın çöp olur. Birde soğutucu al bence.

Bendede HP G62 var. Bimde bi ara satılan 10 TL olan soğutucudan aldım. Bu arada CS:GO kaldırıyormu?
Önceden çok rahat kaldırıyordu windows 7 ye geçince anlamsızca ısınıp kapandı arkadaşımdan soğutucusunu alıp kullandım sonuç değişmedi

Aynı laptop var bende de sakın bu şekilde zorlama temizliğini yaptır, yoksa benimki gibi ekran kartın çöp olur. Birde soğutucu al bence.
soğutucu var laptobu yeni temizledim

Bu Hp G62 'lerin hepsinde var. Bi an önce o bilgisayardan kurtulmaya bak derim ben.
değiştiricek durumum yok malesef

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı