HP G62 ısınma ve Thermal Shutdown Occurred hatası

Daha fazla  
HP G62 laptobumu bilgisayarcıya format atması için verdim. Windows 7 orjinal attığını ve termal macunu değiştirdiğini. Söyledi ısı değerleri bilgisayar boştayken 40 derece arası oyunlara girdiğimde sıcaklık 80'i buluyo.r 5 dakika sonra bilgisayar kendini kapatıyor. Tekrar götürdüm termal macundan olduğunu söyledi ve tekrar değiştirdi. Sorun devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal fan çıkışı tozdan kapanmıştır. O kısmın temizlenip temizlenmediğini sorun. Resimdeki gibi.
cooler tapado.jpg

Büyük ihtimal fan çıkışı tozdan kapanmıştır. O kısmın temizlenip temizlenmediğini sorun. Resimdeki gibi.
Eki Görüntüle 233149
Fan çıkışı da temizlendi hala devam ediyor. Şunu da belirtiyim bilgisayarımı değiştirmeye imkanım yok öğrenciyim bilişim okuyorum bilgisayarım bana çok lazım hele ki şu sıralar proje teslimlerim var kapanıp duruyor acil yardıma ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı