HP G62 laptop kendiliğinden kapanıyor

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD
Ekran kartı
Intel HD Graphics
İşlemci
Intel Core i3 1. Nesil
Arkadaşlar merhaba. HP G62 bilgisayarım var. Isınıyordu önceden. Isınınca da kapanıyordu. 1 yıl önce fan temizliği yaptırdım fakat yine aynı. 5 ay önce de termal macununu değiştirdim fakat yine aynı. Sonra da format attırdım yine ısınıyor. SSD ve RAM yükseltmesi yaptım hiçbir şey değişmedi. 200 liraya laptop soğutucusu aldım ısınmasını engelledi. Artık hiç ısınmıyor bilgisayar. Fakat şöyle bir sorun var; örneğin ben dışarı çıkıyorum, çıkmadan önce de bilgisayarımı uyku moduna alıyorum. Bilgisayar uyku modunda iken ekran siyah ama ışık falan yanıyor. Dokununca da bilgisayara ekran geliyor. Sonra dışarı çıkıyorum. 1 saat sonra gelmiş oluyorum eve. Bilgisayarın hiç ışığı falan da yanmıyor. Düğmeye basınca da HP logosu geliyor sonra da Windows 10 logosu falan geliyor işte. Yani bilgisayar kapanmış oluyor. Düğmeye basınca da yeniden açılıyor. Fakat uygulamalar yeniden aynı yerinde. Örneğin Google görev çubuğunda açık şekilde. Ama ben Google'a basınca sekmeler yeniden yükleniyor. Normalde bilgisayar kapanmış olsa uygulamalar gitmez mi? Kapanmamış olsa düğmeye basınca bilgisayar yeniden açılmaz ki? Çok değişik bir durum. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı