HP G62 sistemde Bus Simulator Ultimate oynanır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. HP G62 bir bilgisayarım var. 4 GB RAM'i, 240 GB SSD'si var. İşlemcisi de Intel Core i3 1. nesil. Acaba ben bu bilgisayar da Bus Simulator Ultimate oynayabilir miyim yoksa oynayamaz mıyım? BlueStacks'den indiriliyormuş sanırsam? Kaldırır mı ki bilgisayar? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı laptop bende de var. Isınma ve AMD ekran kartı sorunları olsun, bu kadar Allah'ın belası bir laptop görmedim. Kronik ekran kartı sorunlarıyla bilinen bir model, sürekli arıza yapıyor ve açıp ekran kartını yakmak gerekiyor. İnternette bununla ilgili çok fazla video bulabilirsiniz (bkz: spoiler). Sizin başınıza geldi mi bilmiyorum tabii.

Ben de AMD ekran kartını iptal etmiştim, Intel ekran kartını kullanıyorum. Driver'ı kurunca sistem çöküyordu çünkü. Şu an Windows 8.1 kurulu, köşede duruyor. Genel kullanımda iş görüyor en azından.

Eğer AMD ekran kartını kullanamıyorsanız oyun konusunda işiniz zor. Fakat mobil oyun olduğu için oynatır diye düşünüyorum. Denemekten bir zarar gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@cilgintebesir Hocam bilgisayar işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Isınma sorununu da 200 liralık Laptop Soğutucu Stand'la çözdüm. Grafikleri en düşüpe alırım artık. Peki BlueStacks'den mi indirmeliyim illa ki. Başka yolu yok mu ki ? BlueStacks kaldırmaz da ondan ?

Peki BlueStacks'den mi indirmeliyim illa ki. Başka yolu yok mu ki ? BlueStacks kaldırmaz da ondan ?
Mobil oyun olduğundan dolayı emulator olmadan PC'de oynayamazsınız maalesef. Bunun için de BlueStacks programını indirmeniz şart. Bir deneyin bakalım ne sonuç alacaksınız.

Mobil oyun olduğundan dolayı emulator olmadan PC'de oynayamazsınız maalesef. Bunun için de BlueStacks programını indirmeniz şart. Bir deneyin bakalım ne sonuç alacaksınız.

Bir kişi, Bilgisayarım 4 GB RAM olduğu için kaldırmaz falan demişti de.

Yeni konular

Geri
Yukarı