HP Gaming 15-EC1006NT alınır mı?

Nasıl 8 GB daha eklerim.

Kesin mi hocam?

Omen kullanıcısıyım. HP, Omen serisinde ısınma sorununu çözdü. Pavilion serisinde de ısınma sorununu çözdü diye biliyorum. Pavilion serisindeki bilgim kesin değil.
Ben 2017 model HP Omen kullanıcısıyım. Yaklaşık 2 hafta önce laptopuma çay döküldü. Tanıdığımıza gönderdik. Hem termal macunu yeniledi hem de bakımını yapıp çayı temizledi.
Şu anlık tek sıkıntısı bazı tuşları sert basıyor ama onu da çay döküldüğü için normal karşılıyorum. Isınması da 3 senelik bilgisayar için gayet iyi. Ancak Omen şu anda HP'nin Premium sınıfı serisi dolayısıyla yazdıklarımda bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Ama garanti dışı olmaz mı?

Hocam kendiniz takmayı bilmiyorsanız denemeyin çünkü anakarta zarar verirseniz istemeden de olsa o bilgisayarın fiyatı kadar fatura çıkartırlar size... Yetkili servise gönderirseniz onlar RAM takarlar.

Bu arada araştırdım o HP alınır zaten yeni kasalarında ısınma problemini çözdüler diye duymuştum araştırdım doğruymuş o cihaz alınır yani. RAM taktırmak için de o cihaza uygun RAM'i satın alın cihazı yetkili servise gönderin RAM'le birlikte onlar takar size gönderir. Bilmiyorsanız takmayı hiç uğraşmayın zarar verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı