HP H360G alınır mı?

Her sesi iletmiyor ancak Discord gibi uygulamalardaki gürültü önleme sistemi ile daha iyi diyebilirim.

Klavye mouse tıkırtısı, kasanın fan sesleri gibi sesleri iletmemesi yeterli olur benim için. Programsız, uygulamasız bu tür gürültüleri önlüyorsa tercih edilebilir. Bu kulaklığın 2 tane mikrofon test videolarını bulabildim. Her iki videoda da mikrofonu bana gayet iyi gibi geldi.

Windows 10'da standart ses ayarlarından gürültü dengeleme bass ayarları vs. Açabiliyorsun ama ne kadar tatmin eder bilmiyorum şahsen ben tatmin olmadım.

Bu kulaklık için ayar yapabileceğimiz program veya bir yöntem var mı?

Yeni aldım. Inca IGK-X8 7.1'den sonra kullandım. Önceki kulaklığımda sürücü çok kötüydü ancak bu HP modelde sürücü programı ek olarak kurulmuyor zaten. 7.1 açısından ince ayar yapmama rağmen o kulaklıktan daha iyi geldi. Reosta kısmında seste temassızlık olabilir, dediğim gibi ürün daha dün geldi. Başka sorularınız varsa cevaplamaya çalışayım.
Bu kulakligin 7.1 destegi olduguna emin misiniz? Internetteki videolardan kutusuna baktim kutuda 7.1 destekledigine dair bir sey goremedim. Sizdeki kulakligin kutusunda ya da kullanim kilavuzunda vs. 7.1 destekledigine dair bir sey yaziyor mu acaba? HP'nin web sitesinde bu kulakliga dair bir sayfa bulamadim. Internette 7.1 destekli diye satiyorlar ama emin olamadim. HP'nin birde 360GS diye bir modeli var ordaki S ne anlama geliyor bilmiyorum ama surround ise bu kulaklikta 7.1 destegi yoktur diye dusundum.

Bu kulakligin 7.1 destegi olduguna emin misiniz? Internetteki videolardan kutusuna baktim kutuda 7.1 destekledigine dair bir sey goremedim. Sizdeki kulakligin kutusunda ya da kullanim kilavuzunda vs. 7.1 destekledigine dair bir sey yaziyor mu acaba? HP'nin web sitesinde bu kulakliga dair bir sayfa bulamadim. Internette 7.1 destekli diye satiyorlar ama emin olamadim. HP'nin birde 360GS diye bir modeli var ordaki S ne anlama geliyor bilmiyorum ama surround ise bu kulaklikta 7.1 destegi yoktur diye dusundum.
Ürünün kutusunda dediğiniz gibi 7.1 Surround özelliği yazmıyor ancak ürünün faturası "HP H360G 7.1 Surround Usb Gaming Oyuncu Kulaklığı" şeklinde kesilmiş. Ben kullanırken 7.1 teknolojisi var zannediyor da olabilirim zira Inca'da yazmasına rağmen ondan daha iyi iletimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı