HP i5 9300H + 1660 Ti vs. Monster i5-10300H + 1650 Ti

Bütçe
9-10k
O sorun değil ya. Çıkarır onu 2 tane 8GB RAM alır takar bitti.
Evet ama servis RAM takmak veya HDD, SSD için garantinin bozulacağını belirtiyor. Bu işlem için gönderen bir kişi yaklaşık 1 ay sonra cevap aldı ve aldığı RAM uyumsuz diye geri gönderdiler. Bu süreç sıkıntı olmayacaksa gayet alınabilir bir model.

Evet ama servis RAM takmak veya HDD, SSD için garantinin bozulacağını belirtiyor. Bu işlem için gönderen bir kişi yaklaşık 1 ay sonra cevap aldı ve aldığı RAM uyumsuz diye geri gönderdiler. Bu süreç sıkıntı olmayacaksa gayet alınabilir bir model.
Garanti bozmaz bence. Kasa açılıp parça takıldığında laptopta bir sıkıntı olursa bozulur.

Garanti bozmaz bence. Kasa açılıp parça takıldığında laptopta bir sıkıntı olursa bozulur.
Buna maalesef siz de ben de karar veremem. Servis böyle olduğunu belirtiyor. Riski göze alırsak yapılabilir. Ben de düşünüyorum ama garanti de önemli herkes gibi benim için de.

HP i5 9300H 8 GB RAM 1660 Ti Max Q 6 GB ekran kartı.
Monster i5 10300H 8 RAM 1650 Ti 4 GB ekran kartı.

Hangisi alınmalı? Ağır oyunları seviyorum, hikaye tabanlı. Ona göre yorum istiyorum.
valla banada pek hp önermediler ama ben mosterdanda biraz şüpheliyim sana iki laptob atıcam ikisinden birini gözün kapalı alabilirsin.
HP i5 9300H 8 GB RAM 1660 Ti Max Q 6 GB ekran kartı.
Monster i5 10300H 8 RAM 1650 Ti 4 GB ekran kartı.

Hangisi alınmalı? Ağır oyunları seviyorum, hikaye tabanlı. Ona göre yorum istiyorum.

Geri
Yukarı