HP laptop garanti süresi uzatma

Alineaera

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, 10 ay kalmış HP Omen laptopum var. İnternet üzerinden garanti uzatma ile ilgili her şeyi okudum ancak yeterli bilgiye ulaşamadım. Garanti uzatmanın mümkün olduğu söyleniyor. HP markası için garanti uzatabilir miyim? Ama asıl sormak istediğim şey, internet üzerinde bulamadım, garanti uzatmak için nereye başvurmam gerektiği...

Merhabalar, 10 ay kalmış HP Omen laptopum var. İnternet üzerinden garanti uzatma ile ilgili her şeyi okudum ancak yeterli bilgiye ulaşamadım. Garanti uzatmanın mümkün olduğu söyleniyor. HP markası için garanti uzatabilir miyim? Ama asıl sormak istediğim şey, internet üzerinde bulamadım, garanti uzatmak için nereye başvurmam gerektiği...

Hocam birkaç hafta önce aldığım HP laptopun garantisi başlamıştı. Faturayı gönderince tarihi uzatıyorlar. Fatura kesim tarihinden itibaren başlatıyorlar garantiyi.

Hocam birkaç hafta önce aldığım HP laptopun garantisi başlamıştı. Faturayı gönderince tarihi uzatıyorlar. Fatura kesim tarihinden itibaren başlatıyorlar garantiyi.
Daha önce 20 ay daha garantisi varken garantiye gönderildi ve aylar sonra şu anda 11 ay garantisi kaldığı yazıyor. Bahsettiğim şey +1 ya da +2 , belki daha fazla , bunu uzatmak mümkün mü böyle
Hp Support Assistant tarzı ismi olan bir uygulama vardı Hp laptoplar için. Orada ürünü kaydettiğinizde Garanti süresi ve uzatma seçenekleri vardı.
Teşekkürler buna bakacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı