HP laptop için SATA SSD önerisi

sfxlopez

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, laptopumun modeli HP 250 G5 notebook ve SATA SSD kullanmam gerekiyor, güvenebileceğim okuma yazması idarelik fazlada cep yakmayan önerilerinizi bekliyorum. Laptopum 5-6 dakikada açılıyor. Bir çözüm bulmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, laptopumun modeli HP 250 G5 notebook ve SATA SSD kullanmam gerekiyor, güvenebileceğim okuma yazması idarelik fazlada cep yakmayan önerilerinizi bekliyorum. Laptopum 5-6 dakikada açılıyor. Bir çözüm bulmalıyım.
PNY CS900, Patriot Burst, 870 Evo.

Bütçeniz varsa:
Bütçeniz az ise:
(Not: Aslında CS900 ve Apacer Panther arasında pek fark yoktur, hangisi ucuz veya yorumları iyiyse onu alabilirsiniz)

Samsung'la diğer markalar arsında yaklaşık 100 TL fark var. Bu kadar fark için başka markaya ben yönelmem. Yalnız SSD'lerin sahtesini satanlar da var, ona dikkat et. Sitede arama yap 870 EVO sahte diye, hangi satıcıların sahte ürün sattığını görmüş olursun.

Eyvallah. Peki sonuç?

Henüz bir ilerlemede bulunmadım 1 ay içinde halletmiş olurum çünkü düşük sistem laptopa sahibim ve eski tamirci işletim sistemini 11 olarak kurmuş bu vesile ile laptopta fare bile hareket edemiyorum bellek yok bu yüzden 10 ya da 8.1'e geçirdikten sonra Samsung 870 EVO almayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı