HP Laptop LoL Oynarken Donuyor

JunkiesMage

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım HP laptopta League Of Legends oynarken dakika 00.40 ile 01.30 arasında oyunu donuyor, ekran ve fare hakaret edebiliyor fakat oyun hiçbir şekilde ilerlemiyor. Oyundan çıkıp girmesi gerekiyor. Arkadaşımın bilgisayarına temiz bir kurulum yaptım ve yine problem aynı şekilde devam etmektedir. Oyun geri kalan kısımlarda hiçbir problem yaşatmıyor ve +150 FPS oynayabiliyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP dediğimiz markanın tek laptop modeli var da benim haberim mi yok arkadaşlar? İnsanlar eskiden donanım paylaşmıyorlardı, anlıyorduk ama artık model dahi paylaşılmıyor. Tahmin ederek mi tespit edelim cihazınızı?

HP dediğimiz markanın tek laptop modeli var da benim haberim mi yok arkadaşlar? İnsanlar eskiden donanım paylaşmıyorlardı, anlıyorduk ama artık model dahi paylaşılmıyor. Tahmin ederek mi tespit edelim cihazınızı?

Modelle sorunun ne alakası var onu anlayamadım.

HP 250 G6 3VK10ES i5-7200U 2.50GHz 4G 500G 2GB 15.6" FreeDOS Notebook

model bu, artık tespit edebilirsin istediğin bilgileri verdim. Eminim modelle alakası vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım detayların hakkında bilgi sahibi olabilmek için model istedim. Böyle ukala tavırların sürdüğü sürece, benden herhangi bir yardım alamayacağının garantisini verebilirim. AMD Radeon 520 ile kanserli günler dilerim.

Modelle sorunun ne alakası var onu anlayamadım.
MSI, ASUS ve benzeri diğer markalarda olduğu gibi HP marka cihazlarda da kusursuzluk yoktur. Her markanın kronik sorunlu modelleri olabilir. Markayı komple ele alamayız. Mesela MSI kullanan bir arkadaşım var sıcaktan dokunamıyoruz sen düşün. Tavırlarınıza dikkat edin lütfen. Burada birbirimize saygı duyalım yardımcı olalım. Tartışmayın ufak tefek şeyler yüzünden.

Bence ukala tavırları sergileyen muskecan isimli şahıs. Problem HDD'den kaynaklanıyormuş, ekran kartına sallamak kolay. Laptobun donanımsal sistem özellikleriyle bir alakalı bir durum değil yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı