HP laptop PES 2021'de kaç FPS verir?

Aslında oyunu rahat oynayabilecek FPS değerleri alırsınız ancak RAM'den dolayı sürekli takılabilir. 4 GB RAM daha ekleyip 8 GB RAM yapmak hem günlük işlerinizde hem de oyunlarda daha iyi performans almanızı sağlar. Ayrıca dual channel yaptığınızdan dolayı FPS artışı da görürsünüz.

RAM yetersiz ekran kartı Vega 8 işlemci de yeter ancak RAM'den dolayı oyunun Low ayarda bile kasacağına inanıyorum ortalama 40 50 FPS alırsınız düşükte.

Peki 8 GB RAM taksam o zaman FPS artar mı?
Aslında oyunu rahat oynayabilecek FPS değerleri alırsınız ancak RAM'den dolayı sürekli takılabilir. 4 GB RAM daha ekleyip 8 GB RAM yapmak hem günlük işlerinizde hem de oyunlarda daha iyi performans almanızı sağlar. Ayrıca Dual channel yaptığınızdan dolayı FPS artışı da görürsünüz.

Sizin yorumunuzu görmemiştim teşekkürler
Aslında oyunu rahat oynayabilecek FPS değerleri alırsınız ancak RAM'den dolayı sürekli takılabilir. 4 GB RAM daha ekleyip 8 GB RAM yapmak hem günlük işlerinizde hem de oyunlarda daha iyi performans almanızı sağlar. Ayrıca Dual channel yaptığınızdan dolayı FPS artışı da görürsünüz.

Sizin yorumunuzu görmemiştim teşekkürler

Peki bir şey soracağım Dual channel nedir tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı