HP laptop vs ASUS laptop

Ogzhn7106

Decapat

Hem muhendislik uygulamari, Cad programlar hem de arada oyun oynamak için kullanılamaz.
Bir de bu Windows 10 Home yuklu gelince Office içinde mevcut bulunuyor mu yoksa ayriyeten almam mi gerekiyor arkadaşlar?

ASUS olanı tercih etmelisiniz. HP laptopların soğutmaları iyi değil. Kasa kalitesi olarak da HP daha kötü olur. HP'nin donanımı daha yüksek olabilir ama ben olsam almam.

ASUS olanı tercih etmelisiniz. HP laptopların soğutmaları iyi değil. Kasa kalitesi olarak da HP daha kötü olur. HP'nin donanımı daha yüksek olabilir ama ben olsam almam.

Ama bu Omen modeli ve çok daha kaliteli kasası var pavilion Gaming'lere göre.

Evet pek bilgim yok o yuzden sizlere sormak istedim
En basiti ekran kartları araştırması yaptım arada 3 bin fark var windows yuklu geliyor ve 16 gb ram farki var
Asuta ssd ve ekran var hpden + olarak ancak kalite yetkili servis dayanıklılık gibi etkenler nedir pek bilgim yok

Çok yüklü grafik renderları almıyorsanız 32 GB RAM gereksiz. 32 GB RAM en çok Microsoft Flight Simulator'da işinize yarar ki laptoplarda ısınma problemi olacağından onu da geçiyorum. Ben şahsen 32 GB kullanıyorum nedenini zaten belirttim, gerekli mi hayır. Ekstradan 800TL ödemeye hiç gerek yok bana sorarsanız. Fakat marka olarak soracak olursanız ben her zaman ASUS'tan yanayımdır...

Kanka, sen ASUS'u alırsın çok daha sağlam ama zaten Omen ekran kartı daha iyi Omen alırsın ama bence Monster Note düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı