Çözüldü HP laptopa RAM upgrade yapmak garantiyi bozar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MaxDecimus

Centipat
Daha fazla  
Laptopu teknik serviste bakıma göndermeyi düşünüyorum. İşlemci oyun oynarken 90 95 derecelerde oluyor ama 100 dereceyi de görüyor zaman zaman. Diyarbakır sıcağının da etkisi vardır tabii hava 42 derece😃 Yok denecek kadar az drop yiyorum ve FPS gayet iyi fakat tek derdim işlemciye zarar verebilecek olması. O yüzden bakıma yollamayı düşünüyorum fakat yollamadan önce RAM upgrade yapacağım. HP laptopa zarar verilmediği sürece garanti kapsamında olacağını söylüyor fakat HP kullanan arkadaşlarım garantiyi bozduğunu söylüyor. Bozuyor mu?

Laptopu teknik serviste bakıma göndermeyi düşünüyorum. İşlemci oyun oynarken 90 95 derecelerde oluyor ama 100 dereceyi de görüyor zaman zaman. Diyarbakır sıcağının da etkisi vardır tabii hava 42 derece😃 yok denecek kadar az drop yiyorum ve FPS gayet iyi fakat tek derdim işlemciye zarar verebilecek olması. O yüzden bakıma yollamayı düşünüyorum fakat yollamadan önce RAM upgrade yapacağım. HP laptopa zarar verilmediği sürece garanti kapsamında olacağını söylüyor fakat HP kullanan arkadaşlarım garantiyi bozduğunu söylüyor. Bozuyor mu?

Müşteri hizmetlerini aramanız daha doğru olacaktır.

Laptopu teknik serviste bakıma göndermeyi düşünüyorum. İşlemci oyun oynarken 90 95 derecelerde oluyor ama 100 dereceyi de görüyor zaman zaman. Diyarbakır sıcağının da etkisi vardır tabii hava 42 derece😃 yok denecek kadar az drop yiyorum ve FPS gayet iyi fakat tek derdim işlemciye zarar verebilecek olması. O yüzden bakıma yollamayı düşünüyorum fakat yollamadan önce RAM upgrade yapacağım. HP laptopa zarar verilmediği sürece garanti kapsamında olacağını söylüyor fakat HP kullanan arkadaşlarım garantiyi bozduğunu söylüyor. Bozuyor mu?

Markası neydi laptopun.

Tamamdır hocam. Bir de bahsettiğim sıcaklık değerleri çok mu kötü? Uzun vadede işlemciye hasar verir mi?

HP Pavilion 15.

Hocam işlemci çok ısındığında gerekli önlemleri alır dert etmeyin.

Geri
Yukarı