HP laptopta FPS düşüşü

Neredeyse oynadığım tüm oyunlarda. Şuana kadar bir tek Rocket League'de hiç düşmedi. LoL olsun NFS oyunları olsun Valorant olsun, Roblox, MC, Hyper scape yani daha doğrusu Rocket League dışında hepsi. Ayrıca oyun içindeyken (LoL) en yüksek 51 52 dereceye kadar yükseldi.

Dediğiniz değerler imkansız neredeyse laptopta.

Şu an valoranta girip MSI Afterburner ile ekran kartı ve işlemci sıcaklıklarını atar mısınız?

Bekleyin tekrar oyuna girip Afterburner'dan atacağım değerleri.

Şu an valoranta girip MSI Afterburner ile ekran kartı ve işlemci sıcaklıklarını atar mısınız?

Eğer Valorant'ta güncelleme yoksa hemen bakabilirim fakat varsa beklemek zorundayız uzun süredir açmadım çünkü.

Adama dahili grafik kartının sürücüsünü sildirmişsiniz adam FPS'im her zaman düşük dememiş düşüyor demiş bu da sıcaklıktan kaynaklı dediği 40 derece oyunda olmadığındaki gösterdiği değer.

Bizim arkadaşa sürücü sildirme nedenimiz FPS değildi kontrol paneline (görüntü aygıtı bağlı değil hatası nedeniyle) ulaşamamasıydı biz de monitörün bağlı olduğu sürücüyü devre dışı bırakıp harici GPU'ya mecburi bağlantı yaptırdık bu şekilde denetim masasına ulaşabildi GPU üzerinde donanım görünmez ise kart devre dışı bırakılır.

Evet şu an itibarıyla girip bir el oynadım ve oynarken alt tap yapıp SS aldım MSI Afterburner'ı.
Şu şekilde:

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-15_155113.png
    resim_2021-02-15_155113.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 28
Evet şu an itibarıyla girip bir el oynadım ve oynarken alt tap yapıp SS aldım MSI Afterburner'ı.
Şu şekilde:
Hocam burası değil oyun içinden açacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam burası değil oyun içinden açacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki her şeyi yaptım ancak FPS'ten başka hiçbir şey gözükmüyor oyun açılınca.

Geri
Yukarı