HP laptopun 12 saat içerisinde 11 bin lira zamlanması

Laptop yerine kasa toplayayım dedim dün parçaların toplamı 28900 den gelirken bugün şuan 36 bine denk geliyor Türkiye'deki satıcıları anlamak çok güç.
Ben kasa toplucam dedim böyle Bi yola çıktım hocam sonra Bi baktım fiyat olmuş 33 34 bin ben 10 bin daha ekleyip güzel bi laptop alıp bide monitör alırım laptopa bağlar öyle oynarım dedim Acer nitro 16 siparişi verdim bakalım yok 44 bine çok güzel kasa toplarım ama bilmiyorum laptop daha hoşuma gitti

Marka ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Fiyatı değiştirenler cihazı satanlardır vb. Ayrıca sisteme bakılırsa çok iyi bir fiyata satıldığı açık ve net bende 1tb ssd olan hâli var çok uygun fiyata almıştım bence biraz daha araştırmanı tavsiye ederim.

Yarın bu laptopu almayı düşünüyordum dün 38.999 TL olan ürünün fiyatı bugün 49.599 TL anlamak imkansız düşüncelerinizi merak ediyorum. Apple bile bu kadar zam yapmıyor. Yani ben bunu alsam o fiyattan satılmayacak değersiz bir marka Apple göre herhangi bir Apple ürün alsam değerinde satılır.
Arkadaşın paylaştığı asus rog strix g16 çok başarılı, fiyati o hp den 3-4k fazla ama tokatlar.

Hocam artık alışmamız gerekiyor bunlara bende geçen kulaklık alacakken akşamına 2 bin lira zamlanmıştı artık bunlar normal geliyor bana.
Yarın bu laptopu almayı düşünüyordum dün 38.999 TL olan ürünün fiyatı bugün 49.599 TL anlamak imkansız düşüncelerinizi merak ediyorum. Apple bile bu kadar zam yapmıyor. Yani ben bunu alsam o fiyattan satılmayacak değersiz bir marka Apple göre herhangi bir Apple ürün alsam değerinde satılır.

Laptop yerine kasa toplayayım dedim dün parçaların toplamı 28900 den gelirken bugün şuan 36 bine denk geliyor Türkiye'deki satıcıları anlamak çok güç.
Sistem toplamak eskiden laptop a ucuz gelirdi ve iyi de olurdu. Ama günümüzde çok daha pahalı. Yani 1050 ti ya 5-8 bin veriliyor. Benim tavsiyem yayıncı sistemleri veya hazır sistemler. Aslında onlar da zorunda kalmak gibi bir şey. Istediğin gibi olmazlar hatta 4050-4060 la seni kandırırlar. Ancak elden ne gelirki. En azından 25-27 bin e gelir. en kötü monitör de 2500 den başlıyor. 30 bine windows vs derken sistem alırsın. Gerçi bu dediklerim işine yaramaz. Acer nitro serisi iyi. Ancak her modelinde dengesiz fiyat artışı var. Yani benim kaçırdığıım 27 binden 39 bin olan modeldeki durum gibi. Diğer mağazalardan bulabilirsen 25-30 bin arası bulursun. Şuan hangi laptopu alırsan al dengesiz zamlar yüzünden zarardasın. Benim tavsiyem çok para vermeden seni idare edecek, ne işle uğraşıyorsan onu yapabilecek, kalan zamanında da çok büyük oyunları normal ayarlarda idare edecek bir laptop bulman. İnşallah aradığın laptopu bulursun

Yeni konular

Geri
Yukarı