HP marka laptop ne kadara satılır?

nameleswarior

Picopat
Laptop piyasasını bilmediğim için böyle bir konu açma gereği duydum internette de benzeri bir ilan bulamadım, elimde şu an HP marka bilgisayar var ve bunu satıp başka bir laptop almak istiyorum, elimdeki bu bilgisayarı sizce ne kadara satmam lazım?
  • GTX 1650.
  • 8 GB RAM.
  • 256 GB SSD.
  • Ryzen 5 5600H.

Laptop piyasasını bilmediğim için böyle bir konu açma gereği duydum internette de benzeri bir ilan bulamadım, elimde şu an HP marka bilgisayar var ve bunu satıp başka bir laptop almak istiyorum, elimdeki bu bilgisayarı sizce ne kadara satmam lazım?
  • GTX 1650.
  • 8 GB RAM.
  • 256 GB SSD.
  • Ryzen 5 5600H.

10-11k. Sıfır Acer Nitro 13.7k.

5.000₺ ile 7.000₺ arasında bir yerde ama bilgisayarın kozmetiği falan da önemli.

Daha çok öldüremediniz galiba?

O fiyata 32 GB RAM yüklü Monster alırsın aga ne yaptın sen 50.000₺ falan diyeydin.

Sen bu adama bu parayı ver al aga senden başka çok nadir eleman çıkar bu fiyatı verecek.

Bu işlemci ve bu ekran kartlı(veya eş değer) 32 GB RAM Monster laptop linki atında görelim var mı yok mu?

Sen bu adama bu parayı ver al aga senden başka çok nadir eleman çıkar bu fiyatı verecek.

Piyasadan bir haber gelip yorum yazmak kolay tabii. 1650 GDDR6 ile 1650 Ti arasında fark yok. 5600H zaten 10750H'dan iyi. Aradaki 3K fark ile HP laptopta 32 GB RAM'e çıakrılır zaten. Heleki aradaki kalite farkı da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı