HP Marka Laptop Windows XP Format Atma

Joseph37

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz be abi
Nasıl format atılıyor? Bu konuya hiç hakim değilim, yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Neden Xp?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows XP iso dosyası indireceksin sonra da USB belleğe yazdırıp bilgisayarı USB bellek üzerinden boot edeceksin. Yalnız, 2019'da Windows XP kullanılmaz. Sistem özelliklerini yazarsan daha iyi bir işletim sistemi önerebiliriz.

Neden Xp?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çünkü Atom işlemci ve 2 GB RAM var
Windows XP iso dosyası indireceksin sonra da USB belleğe yazdırıp bilgisayarı USB bellek üzerinden boot edeceksin. Yalnız, 2019'da Windows XP kullanılmaz. Sistem özelliklerini yazarsan daha iyi bir işletim sistemi önerebiliriz.
Win 7 ağır geliyor hocam.
Hocam İso dosyasını USB belleğe attım şimdi ne yapacağım ?
HP bios tuşunu bilen var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı