HP Notebook 15 Sağlamlığı

227845

Hectopat
Daha fazla  
Ekşi sözlük vb. sitelerdeki boş insanların (insan bile denmez) ağza alınmayacak küfürler ettikleri HP Notebook hakkında gerçek bir hikayem var. Bende HP Notebook 15-af110nt modeli var ve bundan birkaç hafta önce menteşesi kırıldı. Menteşesi kırıldı ama ekran çerçevesine hiçbir şey olmadı (onun dışındaki laptoplarda ekran çerçevesi pert oluyordu). Bundan birkaç gün önce de şarja takmaya çalışırken de sehpa devrildi ve haliyle de yere düştü. Sonra bir baktım ki ona hiçbir şey olmamıştı (sadece pili biraz yerinden oynamış). Ne kırık vardı ne de çatlak vardı. Hatta buzzer denen kısmına (bip sesi çıkaran kısmına) ve webcamine kadar hiçbir yerine bir şey olmamıştı (bunlar tamamen gerçek ve bu olayları ben yaşadım).

Bimden almıştım ben yanlış hatırlamıyosam yıl 2009 modeli ise compaq 6720s idi galiba. Sayısız yere düşme,ekranına fare fırlatma ve niceleri... Okadar sert kullanmaya 6 sene dayandı ardından ekran oksitlenmişti parlaklık yok denecek seviyeye düşmüştü.
Ama hakkını yemeyelim kışın odamı ısıtırdı.

Bimden almıştım ben yanlış hatırlamıyosam yıl 2009 modeli ise compaq 6720s idi galiba. Sayısız yere düşme,ekranına fare fırlatma ve niceleri... Okadar sert kullanmaya 6 sene dayandı ardından ekran oksitlenmişti parlaklık yok denecek seviyeye düşmüştü.
Ama hakkını yemeyelim kışın odamı ısıtırdı.
Bu da yetmezmiş gibi menteşesi kırılmamış da vidası yerinden çıkmış. 😂
Kışın odayı ısıtması konusunda ise konuda geçen dizüstü bilgisayar neredeyse hiç ısınmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı