HP Omen 1050 Ti laptopum ne kadar eder?

umut palabıyık

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, iyi günler, HP Omen 15 inc 1050 Ti laptopum var garantisinin bitmesine 1 ay kaldı masaüstü almak için satmayı düşnüyorum. Sizce en kolay hangi fiyat aralıgında satabilirim? Ek olarak laptopum bataryası, sarj aleti ve fanları garanti kapsamında sıfırıyla değişti?

Laptop budur :

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar, iyi günler, HP Omen 15 inc 1050 Ti laptopum var garantisinin bitmesine 1 ay kaldı masaüstü almak için satmayı düşnüyorum. Sizce en kolay hangi fiyat aralıgında satabilirim? Ek olarak laptopum bataryası, sarj aleti ve fanları garanti kapsamında sıfırıyla değişti?

Laptop budur:

Her şey sıfırıyla değiştiyse 9 ila 10K arasında satabilirsin diye düşünüyorum.

Hocam
Her şey sıfırıyla değiştiyse 9 ila 10K arasında satabilirsin diye düşünüyorum
Her şey sıfırıyla değiştiyse 9 ila 10K arasında satabilirsin diye düşünüyorum.
Hocam letgoda felan ikinci elleri minimum 6k dan başlıyor.Merak ettiğim nokta ise 1650 ekran kartlı monsterlara 7.5k vermektense insanlar neden 2.el 1050ti laptoplara 6k para veriyorlar ?

Hocam şu şekilde bir ilan var benim aklıma yatan ancak bu fiyata satılacağını pek düşünmüyorum, satılırsa da bir kaç ay beklenmesi gerekir diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi gtx1650 almak varken, ki 6,5k ya bile 1650'li laptop var Monster'da ancak i5 kullanılıyor, ha derseniz insan 6 veya 7 k ya bu laptopu neden alır, ya Monster markasına güvenmez ya da Monster markasından haberi yoktur bana göre.

Hocam şu şekilde bir ilan var benim aklıma yatan ancak bu fiyata satılacağını pek düşünmüyorum, satılırsa da bir kaç ay beklenmesi gerekir diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi gtx1650 almak varken, ki 6,5k ya bile 1650'li laptop var Monster'da ancak i5 kullanılıyor, ha derseniz insan 6 veya 7 k ya bu laptopu neden alır, ya Monster markasına güvenmez ya da Monster markasından haberi yoktur bana göre.
Banada garip geliyor hocam ama takip ettiğim ürünlerin satıldı mesajları geliyor.Şu dolar daha fazla artmadan 6k ya satıp üzerine 3.5k da ben koyup 2070S li sistem almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.

Yani fiyat vermek adına çok bir şey diyemem 2. El piyasasını çok bilmiyorum ancak 7.5k gibi bir fiyata koyup değişenleri yazarak diğer ilanlardan öne geçebilirsiniz, ilgilenenler oldu mu da en düşük 7k gibi bir fiyata satabilirsiniz bence veya direk 7.5k sabit fiyata da zorlayabilirsiniz ancak ne kadar geçe kalırsanız dolar o kadar artacak, almak istediğiniz sisteme de o kadar fazla para ilave edeceksiniz.

Yani fiyat vermek adına çok bir şey diyemem 2. El piyasasını çok bilmiyorum ancak 7.5k gibi bir fiyata koyup değişenleri yazarak diğer ilanlardan öne geçebilirsiniz, ilgilenenler oldu mu da en düşük 7k gibi bir fiyata satabilirsiniz bence veya direk 7.5k sabit fiyata da zorlayabilirsiniz ancak ne kadar geçe kalırsanız dolar o kadar artacak, almak istediğiniz sisteme de o kadar fazla para ilave edeceksiniz.
Hocam şöyle fanları ve şarj aleti için serviste cihaz sıfır parçalar çıktı ürünün merkeze gelmesini bekliyorum yani daha koymadım.Fiyat artış konusuna gelinirse 10 gündür baktığım cihaz 500 küsür lira arttı bile :)

Hocam şöyle fanları ve şarj aleti için serviste cihaz sıfır parçalar çıktı ürünün merkeze gelmesini bekliyorum yani daha koymadım. Fiyat artış konusuna gelinirse 10 gündür baktığım cihaz 500 lira arttı bile :).
Evet maalesef dolarda olan ufak oynamalar bile fiyatlara fazla yansıyor, dediğim gibi parçalar yenileriyle değiştiği için aynı ürünü satanlardan 1 adım öndesiniz :D.

Geri
Yukarı