Casein işe yarar mı?

zetnikov

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ne yaparsam yapayim aksam 21:00 oldu mu bir acikma geliyor.
Bende yogurt tarzi seyler yiyerek bastirmaya calisiyorum. Ama biktim yogurt falan yemekten alternatif ariyorum.

Vucudum yagli gobek vs var zayiflamaya calisiyorum kardiyo ve agirlik antrenmani yapiyorum.

Arastirdigim kadariyla casein tokluk hissi veriyormus uzun sure. Sizce aksam 21 civari kasein kullansam istahim kapanabilir mi 11 civari uyuyorum ve kilo almakta istemiyorum bu arada.

Yorumlariniz benim icin degerli teşekkür ederim. Cevabiniz olumlu olursa marka tavsiyesine acigim.

Arkadaşlar ne yaparsam yapayim aksam 21:00 oldu mu bir acikma geliyor.
Bende yogurt tarzi seyler yiyerek bastirmaya calisiyorum. Ama biktim yogurt falan yemekten alternatif ariyorum.

Vucudum yagli gobek vs var zayiflamaya calisiyorum kardiyo ve agirlik antrenmani yapiyorum.

Arastirdigim kadariyla casein tokluk hissi veriyormus uzun sure. Sizce aksam 21 civari kasein kullansam istahim kapanabilir mi 11 civari uyuyorum ve kilo almakta istemiyorum bu arada.

Yorumlariniz benim icin degerli teşekkür ederim. Cevabiniz olumlu olursa marka tavsiyesine acigim.
Bir casein protein tozu alacaksan sorunun için micellar casein alman daha iyi sindirim süresi biraz daha uzun olur ve evet tokluk hissi verebiliyorlar, birçok proteinli takviye ya da gıda gibi. Tabi bu tokluk süresi kişiden kişiye değişir gene de. Aslında en iyi yöntem yoğurtmuş en iyisini yapıyorsun hem uygun hem mantıklı. Gene de yüksek PDCAAs ve DIAAs skorları nedeniyle casein protein takviyeleri zaten birçok ülkede en az whey kadar tercih edilen ürünler, bizim ülkemizde pek popüler değil bunun ilk nedeni absürt fiyatları ama şu an piyasada proteinocean micellar casein ve nutrend ürünü var ikisinin de fiyatları whey protein fiyatlarına çok yakın. Gidip weider, optimum almana gerek yok.

Son düzenleme:
Bir casein protein tozu alacaksan sorunun için micellar casein alman daha iyi sindirim süresi biraz daha uzun olur ve evet tokluk hissi verebiliyorlar, birçok proteinli takviye ya da gıda gibi. Tabii bu tokluk süresi kişiden kişiye değişir gene de. Aslında en iyi yöntem yoğurtmuş en iyisini yapıyorsun hem uygun hem mantıklı. Gene de yüksek pdcaas ve dıaas skorları nedeniyle casein protein takviyeleri zaten birçok ülkede en az whey kadar tercih edilen ürünler, bizim ülkemizde pek popüler değil bunun ilk nedeni absürt fiyatları ama şu an piyasada Proteinocean micellar casein ve nutrend ürünü var ikisinin de fiyatları whey protein fiyatlarına çok yakın. Gidip weider, optimum almana gerek yok.

Hocam cok teşekkür ederim bir kurcalayacagim kalemine saglik.

Geri
Yukarı