HP Omen 15 144 Hz ekrana mı sahip?

Al 2070'li Omen. Arkadaşına hava atarsın.
Katılıyorum. Alacaksanız yeni OMEN kasalardan yani bunlardan alın. Diğerlerinin soğutması cidden sorunlu. Hele hele 9. nesil mobil Intel işlemcilerle...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Katılıyorum. Alacaksanız yeni OMEN kasalardan yani bunlardan alın. Diğerlerinin soğutması cidden sorunlu. Hele hele 9. nesil mobil Intel işlemcilerle...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önceki seri HP Omen'ın kasa kalitesi çok daha iyi. Bu plastik bir kasa ve soğutma noktasında önceki seri de oldukça iyiydi.

Önceki seri HP Omen'ın kasa kalitesi çok daha iyi. Bu plastik bir kasa ve soğutma noktasında önceki seri de oldukça iyiydi.
Yapmayın. Dip frekanslara kadar throttle olmayan OMEN görmedim bu modeller çıkana kadar. Kullanan 3-4 arkadaşım var hepsi de farklı nesil Intel işlemcilerle kullanıyorlar fakat durum aynı.

Eğer kasa kalitesinden kastınız kalas gibi olması ve attığınızda cihazın değil attığınız yerin kırılacağı hissini vermekse evet, eski kasalar o konuda daha önde ancak malzeme kalitesi olarak yenilerin bir eksiği yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı