HP Omen 15 4H0H3EA RTX 3070 alınır mı?

Max q da max quality anlamında. biri 130watt diğeri 100watt çekiyor. Sıcaklık değerine bakılınca omenin fanlarının başarılı olduğu söyleniyor.
İnceleme videolarına bakabilirsiniz. Ben hp ile servis sorunu yaşadığım için birdaha tercih etmem. İnceleme videoları yardımcı olur.

Bir düşün bakalım Asus anakartı msı anakartı felan görmüşsündür ama hiç HP anakartı felan görsünmü veya HP ekran kartı. Görmedin çünkü adamlar işin ehli değil kısaca teknik adam değiller ticaret adamları. Toplama bilgisayar yapıp laptop diye satıyorlar. Ha toplama kötü bişey değildir ama uzun vadede hesap edemedikleri birşeyin ortaya çıkma ihtimali msı ve Asus gibi markalara göre çok yüksek. Tamamen şahsi fikrimdir.

Bir düşün bakalım Asus anakartı msı anakartı felan görmüşsündür ama hiç HP anakartı felan görsünmü veya HP ekran kartı. Görmedin çünkü adamlar işin ehli değil kısaca teknik adam değiller ticaret adamları. Toplama bilgisayar yapıp laptop diye satıyorlar. Ha toplama kötü bişey değildir ama uzun vadede hesap edemedikleri birşeyin ortaya çıkma ihtimali msı ve Asus gibi markalara göre çok yüksek. Tamamen şahsi fikrimdir.
monster da böyle değil mi ?

monster da böyle değil mi ?
Monster da aynı şekilde HP nin Türk versiyonu bana sorarsan haa servisleri çok iyi teknik servis felan olsun bakım olsun yardımcı oluyorlar ama dediğim gibi bu adamlar da ticarethane işletiyor sonuç olarak. Amaç para kazanmak bir ürün geliştirmek ve üretmek değil.

ElimdeMaxP 3070 var. Malesef satıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farkını atıyorum.

1661887657193.png

1661887663812.png

Yani skordaki farktan ne kadar fark ettiğini anlamışsınızdır.

Bu da 3060 MaxP

1661887696006.png

Max q 3070 le max p 3070 arasında bu kadar fark var mı ya
Aşırı var :D

Gördüğünüz gibi 3070 maxq = 3060 MaxP denebilir performansta

ama 3070MaxP kasalı 3060ti ile yarışır (masaüstücülerin gözü yaşlı)

Elimde
MaxP 3070 var

Farkını atıyorum.

Eki Görüntüle 1501520

Eki Görüntüle 1501521
Yani skordaki farktan ne kadar fark ettiğini anlamışsınızdır.

Bu da 3060 MaxP

Eki Görüntüle 1501523

Aşırı var :D

Gördüğünüz gibi 3070 maxq = 3060 MaxP denebilir performansta

ama 3070MaxP kasalı 3060ti ile yarışır (masaüstücülerin gözü yaşlı)
omen de mux da yokmuş. 21.7 alacağım günahı boynunuza :D Şaka bi yana çok teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı